Elisa blogi

5 põhjust, miks valida oma tehnikaparki seikluskaamera

Tänapäeva telefonikaamerad on läinud nii heaks, et tihti tekib küsimus, miks üldse mingit muud seadet fotode või videote tegemiseks kasutada. Aga alati pole nutitelefon mälestuste jäädvustamiseks parim valik ja siis tuleb appi seikluskaamera.

Kompaktne ja mahub igale poole

Olgugi, et tänapäeva telefonid võivad olla üpris väikesed ning nende olemasolu püksitaskus väga ei märka, võtavad seikluskaamerad veelgi vähem ruumi.

Näiteks reisides pole vaja pead murda selle üle, kas ja kuhu seadeldis paigutada – tänu väikestele mõõtmetele mahub see vaevata reisikotti või taskusse.

Mugav kasutada igas olukorraks

Tänu oma kompaktsusele on seikluskaamerate mugav kasutada igas olukorras. Miks eelistavad paljud ekstreemsportlased ja suunamudijad just seikluskaameraid? Sest neid on lihtne kinnitada keha külge tänu kergele kaalule ning tavakasutajad saavad seda ühildada selfie-pulkadega.

Paljud tootjad pakuvad lisavarustust, mis ühilduvad mitmete kaameratega ning muudavad kasutamise veelgi paindlikumaks.

Ilmastikule ja ekstreemsustele vastupidav

Üheks suurimaks seikluskaamerate plussiks on nende ülim vastupidavus. Enamik neist on ehitatud juba arvestusega, et see oma eluea jooksul kogeb nii vett kui kukkumisi. Kasutatavate materjalide ning ehituse juures on seda juba silmas peetud ning kogu seade tehtud võimalikult töökindel.

Kõrge kvaliteediga pilt ja video

Olgugi, et paljude seikluskaamerate pisike korpus võib esmapilgul ära ehmatada, pole tarvis muretseda. Hoolimata tillukesest kerest on sinna üldjuhul paigutatud tasemel optika, mis võimaldab salvestada väga kõrge kvaliteediga pilti ja videot.

Näiteks saab pea kõigi uuemate GoPro kaameratega filmida vähemalt 4K resolutsiooniga ning teha pilte 12 Mpx või kõrgema resolutsiooniga.

Kindla peale minek

Tihti on aga hea seikluskaamera parimaks trumbiks see, et ta lööb kõigis eelnevates punktides üle sinu nutitelefoni. Hea kaamera teeb pilte kõrge resolutsiooniga, stabiliseerib väga hästi ka liikuvat videopilti, on parema aku vastupidavusega ning ei kuluta kasutamise käigus nutitelefoni akut.

GoPro Max 360

Elisa e-poest leiad praegu hea hinnaga eriti võimeka ning kvaliteetse seikluskaamera GoPro Max 360. Selle abil saad teha 360 kraadiseid videoid enda ümber nagu proff ning seda kõike ülihea stabilisatsiooniga.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.