Elisa blogi

Elisa Huubi jõudis originaalsari, mis valiti ka Cannes’i festivali võistlusprogrammi

Esimese Soome draamasarjana Cannes Series festivali võistlussarja valitud ülipõnev „Tuba 301“ on nüüdsest Elisa Huubis saadaval.

Kõigile Elisa Huubi tellijatele on tänasest saadaval Elisa uus rahvusvaheline originaalsari „Tuba 301“. „Tuba 301“ on lugu Kurtide perekonnast, kelle elu muutub ühel jaanipäeval pöördumatult, kui pere ühine suvilareis lõppeb õudusunenäos.

Šokeeriv peretragöödia naaseb pinnale aastaid hiljem, kui saladused hakkavad lahti rulluma ja näitavad, kui kaugele on igaüks nõus minema oma lähedaste nimel.

Elisa sisuhankejuhi Toomas Ili sõnul pakub uus sari põnevust viimase hetkeni. „Sari on valminud koostöös Warner Bros. Televisioniga ning toob vaatajateni skandinaavialiku psühholoogilise trilleri, mis pakub närvesöövat vaatamist ka kõige nõudlikumale sarjafännile.“

“Tuba 301” valiti esimese Soome draamasarjana Cannes Series festivali võistlussarja ning Elisa Huubis on kohe nähtav terve esimene hooaeg. Lisaks leiab Huubist mitmeid teisi tippsarjasid ja filme nagu „Ivalo“, „Vanamehe film“, „Kõik patud“, „Üle noatera“ ning „Reetur“.

Huub on Elisa Elamuse kaabelteenuse klientidele kättesaadav voogedastusteenus, kus on lai valik sarju ja filme ning nii kodumaiseid kui ka rahvusvahelisi Elisa originaalsarju.

Kõiki Huubi filme ja seriaale saab vaadata ilma reklaamideta, nii palju kui hing ihaldab ja endale sobival ajal. Juuni lõpuni Huubiga liitudes saad esimese kuu vaid 1€ eest, uut ja põnevat sisu lisandub Huubi igakuiselt.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.