Elisa blogi

Galerii esilinastuselt: põnevussarja „Reetur“ uus hooaeg jõuab vaatajateni juba järgmisel reedel

Eelmine nädal esilinastus pidulikult Elisa ja Eesti Rahvusringhäälingu koostöös valminud ning EFTA auhinnaga pärjatud spioonisarja „Reetur“ teine hooaeg. Televaatajateni jõuab uus hooaeg juba tuleval reedel Elisa Huubi vahendusel.

Coca-Cola Plazas esilinastus eile eksklusiivselt paarisajale silmapaarile esimese Eesti spioonisarja „Reetur“ uue hooaja avaosa. Nimirollis astub taas üles Tambet Tuisk, kes pälvis 2020. aastal sama rolli eest ka EFTA parima telesarjanäitleja auhinna. Laiemale publikule linastub sarja teine hooaeg eksklusiivselt Elisa Huubis juba järgmisel reedel, 22. oktoobril. Eksklusiivsele esilinastusele olid kohale tulnud paljud armastatud Eesti näitlejad, kultuuriinimesed ja meelelahutusvaldkonna tegijad.

„Reetur on kahtlemata üks omapärasemaid sarju Eesti telemaastikul. Seda nii temaatika kui ka stiilipuhta kvaliteedi poolest. Teises hooajas oleme teinud väikese ajahüppe ja näeme lõpuks, mis puust Alfred Vint päriselt on tehtud ja kui kaugele on ta nõus minema oma kuritegelikul teel,“ sõnab sarja režissöör Ove Musting.

Elisa sisuhankejuht ja sarja üks produtsentidest Toomas Ili lisab, et Reeturi uus hooaeg tõstab nii sarja tempo kui põnevuse hoopis teisele tasemele. „Uuel hooajal näeme lisaks täiesti uutele tegevusliinidele ka uusi võtmenäitlejaid. Oodata on peadpööritavat kassi-hiire mängu vastase luure ja Eesti vastuluure vahel, kus kumbki pool ei kohku  millegi ees tagasi.“

Uue hooaja stsenarist on Raoul Suvi („Eesti luurajad“) ning idee autor ja stsenaariumi konsultant Andres Anvelt. Näitlejatest teevad sarjas kaasa veel Eva Koldits („Reetur“, „Seltsimees laps“), Mart Nurk („Reetur“), Ott Aardam („Tõde ja õigus“, „Päevad, mis ajasid segadusse“), Erki Laur („Pank“), Tiina Tauraite („Pank“), Margus Jaanovits („Õnn tuleb magades“), Maarja Jakobson („Mihkel“) jpt.

Sari nägi esimest korda ilmavalgust 2019. aastal ja nomineeriti kahele Eesti Filmi- ja Teleauhinnale.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.