Elisa blogi

Hübriidmeelelahutus on kohal: esmakordselt näevad vaatajad ka Eesti Muusikaauhindade kaadritagust melu

Eesti Muusikaauhindade melu toovad vaatajateni saatejuhid Lauri Pedaja ja Kristel Aaslaid.Foto: Elisa

Elisa Stage koostöös Samsungiga toob esmakordselt Eesti Muusikaauhindade ajaloos suurejoonelise gaalaõhtu vaatajateni nii lavalt, lava tagant kui ka publikust. Melu loovad saatejuhid Lauri Pedaja ja Kristel Aaslaid.

Tasuta veebisaade on jälgitav eksklusiivselt ainult Elisa Stage platvormilt ja toob vaatajateni kõik selle, mis tele-eetrisse ei jõua – intervjuud põnevate külalistega, meelelahutuslikud väljakutsed stuudiost, kommentaarid ja palju muud.

Elisa meelelahutusteenuste valdkonna juht Kertu Popp lausus, et hea meelelahutus ei pea enam piirduma ainult tele-eetriga, vaid on vaadatav igast seadmest sõltumata asukohast.

“Hea meel on Eesti muusikahuvilisteni tuua ligi neli tundi kestev meelelahutuslik otsesaade, kus on võimalus ka vaatajatel sõna sekka öelda, esitades küsimusi nii saatejuhtidele kui lemmikartistidele.”

Lisaks on saatejuhtidel varuks ka üllatusi, toimuvad meelelahutuslikud hääletused ja ennustused, millest saab osa ainult ülekannet jälgides ning kõikide vastajate vahel loositakse välja ka auhindu.

Tule ja astu otse Eesti Muusikaauhindade gala melu keskele. Saade algab kell 18.30 aadressil https://elisastage.ee!

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.