Elisa blogi

Kohustuslik vaatamine: 3 hittseriaali, mis suudavad täita terve su nädala

Kui kõik eetris olnud “Laseri” osad on ära vaadatud ja kodus pole midagi muud enam teha? Siis tasub pöörduda erinevate hittseriaalide poole, mis võivad vajaduse korral ära sisustada lausa mitmeid päevi. Binge-watchimist alustades tuleb kõigepealt leida just see kõige õigem sari, kuid milliste vaatamist tasuks üldse kaaluda, kui keskenduda komöödiatele?

Friends

“Sõbrad” on ajaloo kõige kauem eetris olnud situatsioonikomöödia, mis räägib kuuest New York City’s elavast noorest inimesest, kes üritavad hakkama saada nii omavaheliste probleemidega, mis põhinevad tihtipeale kunagistel armusuhetel.

Järjest vaadates sisustab see ära natuke üle viie päeva, kuid veelgi meeldivamaks vaatamiseks võiks seda koos sõpradega teha.

The Big Bang Theory

“Suure paugu teooria” on sari kahest geniaalsest füüsikust, Leonardist ja Sheldonist, kelle IQ on kokku rohkem kui 360, kuid kelle suhtlemisvõimed on väga madalad, eriti naistega. Kõik aga muutub, kui vastaskorterisse kolib Penny. Sellest hetkest hakkavad tekkima lähedasemad suhted tema ja Leonardi vahel ning tagaplaanile ei jää ka Sheldoni ning nende sõprade edasised elukäigud.

12 hooaja vaatamiseks kulub pea kuus päeva, kuid need 279 episoodi on seda igati väärt.

Modern Family

“Moodne perekond” on esmakordselt kümme aastat tagasi ilmunud komöödiasari, mille keskmes on kolm omavahel seotud erinevat perekonda. Sari koosneb naljakatest, kuid samas ka elulistest juhtumitest, millesse on sisse kirjutatud pihikaamera stseenid, mis annab veelgi parema ülevaate tegelaste tunnetest ja mõtetest.
10 hooaja vältel loodud 232 episoodi täidavad ära vaid viis tundi vähem kui viis päeva ning septembri lõpus algas ka selle sarja viimane ja lõplik 11. hooaeg.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevametest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.