Elisa blogi

Kolm ülisuurt telerit, mis su elutoa meluga täidavad

Enamike elutubade keskpunktiks on teler ning arvestades toa suurust võib olla vajadus just eriti suure teleri jaoks. Millist aga valida? Siin on kolm valikut, mis ilma igasuguse kahtluseta su elutoale uue hingamise annavad.

75-tolline Samsungi lipulaev

75-tolline teler võib küll kõlada absurdselt suurena, kuid kui sellega mõned päevad harjuda, tekib küsimus, kuidas sai kunagi üldse ilma selleta hakkama. Elisa tootevalikust leiab 4K UHD-ekraani, HDR, PurColour ja Dimming funktsioonidega teleri, mis ühendub ka sinu nutitelefoni või teiste Samsungi teenustega. See teler on tõeline telerite lipulaev ning kui otsid oma koju midagi tõeliselt silmapaistvat, siis on see just õige valik, kuna asjad suuremaks ja teravamaks enam ei muutu.

Värvigamma armastajatele

Kui Samsungi lipulaeva trumbiks on selle suurus, siis selle 65-tollise LG teleri peamiseks müügiargumendiks on selle OLED-ekraan. See tähendab, et kui ekraanil on midagi musta, siis lülitab teler selle osa välja. See tähendab, et värvid on kirkamad kui kunagi varem ning vaatamiskogemus on erinev kõigest sellest, mida oled varem näinud. Loomulikult on teler ka nutikas ning 4K-pildikvaliteediga.

Kuldne kesktee

Kui tahad aga suurt telerit, kuid ei soovi kulutada summat, mida suur teler tihtipeale nõuab, siis see 65-tolline Samsungi teler on just sinu jaoks õige valik. See maksab napilt üle 1000 euro, kuid pakub samas suurt ekraani, 4K-pilti ning kõiki nutikaid lisasid, mida telerist soovida võid.

Märksõnad: , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.