Elisa blogi

Kuidas Elisa Elamusega uusi filme kõige mugavamalt vaadata?

Filmide vaatamiseks on täna võimalusi rohkem kui kunagi varem. Kõige uuemaid filme on alati saanud ja saab tõenäoliselt ka lähemas tulevikus esimesena näha just kinoekraanilt. Sealt edasi läheb valik aga palju kirjumaks: telekanalid, erinevad voogedastusteenused ja muidugi ka filmide välja ostmine… ja laenutamine.

Noorematele lugejatele tuleb ehk veidi üllatusena, et kunagi käisid inimesed füüsiliselt kaupluses kohal, et filmiõhtuks sobivaid filme leida ja need koju viia. Kuna filmide ostmine oli ja on endiselt üks kallimaid variante nende vaatamiseks, oli võimalus neid ka koju laenutada. Selline variant on Elisa Elamuses olemas ka täna, ent kordades mugavamal moel kui minevikus.

Nimelt on Elisa Elamuse klientidel ligipääs Elisa videolaenutusele, kust leiab suure valiku kõiksugu žanrite filme. Kui minevikus sai laenutada vaid neid filme, mis olid saadaval DVD või kassetina, siis Elisa videolaenutus pakub vaatamiseks ka äsja kinolinal näidatud filme, mis veel poodidesse ei pruugi jõudnuki olla.

Puust ja punaseks: kuidas Elisa Elamuses filmide laenutamine käib?

Elisa Elamuse klientide jaoks on videolaenutus äärmiselt lihtne: menüüs tuleb valida vaid Videolaenutus, mis asetseb Telekava ja Rakenduste vahel; leida sobiv film ning vaatamine võib alata.  Filmi laenutamiseks tuleb vaid OK vajutada ja kindluse mõttes ka Elisa Elamuse PIN-kood sisestada, et kogemata puldi vastu minnes valet linateost ei laenutataks.

Videolaenutuses on eraldi välja toodud värskeimad filmid ja samuti saab klient mugava ülevaate oma kehtivatest laenutustest, et soovi korral laenutatud filmi vaatamist jätkata või seda uuesti vaadata.

Kõiki laenutatud filme saab vaadata 48 tundi ning muidugi mõista on võimalik neid kerida, pausile panna ning soovi korral kasvõi 48 tundi järjest näidata. Samuti on Elisa Elamuse kliendil võimalus kõiki videolaenutusest soetatud filme ka veebist vaadata.

Lisaks videolaenutusele toob Elisa Elamus inimesteni laia valiku telekanalid järelvaatamise võimalusega, kiire mobiilse interneti ja võimaluse vaadata filme ja sarju mistahes nutiseadmest. Liitu või loe Elisa Elamuse kohta lähemalt siit!

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses