Elisa blogi

Leia oma lemmik jõulufilm Elisa pühade eri kategooriast

Elisas on pühade puhul kokku pannud ühte kategooriasse jõuluteemalised filmid. Valik on lai ning mitmekesine, seega leiavad kõik pereliikmed omale midagi vaatamiseks. Siin on aga kolm filmi, mida soovitame.

“ULF”

2020. aastal valminud kodumaine pühadekomöödia on nüüd vaatamiseks olemas ka Elisa videolaenutuses.

Märt Avandi kehastatud jõulumees Ulf on eluaeg sama ametit pidanud, kuid teinud seda rõõmsalt ja pühendunult koos oma abikaasaga. Saatuse mängitud vingerpussi tõttu tuleb tal seda aga nüüd teha üksinda. Kuidas saada kurbuse ja üksindustundega, pakkudes samal ajal teistele pühaderõõmu?

“Grinch”

Jim Carry legendaarse osatäitmisega jõulufilm näitab, milline võib olla pühade pahul. Õigemini kuidas näeb jõule pahatahtlik ja üksildane kiusupunn Grinch. Kuigi Kesseküla elanikud võtavad pühasid vastu laulu ja rõõmuga, teeb viimane kõik, et seda teiste jaoks ära rikkuda.

Nii võtabki Grinch ette suurejoonilise plaani jõulud ära varastada. Kõik mis selle plaani juures saab valesti minna see ka läheb.

“Elliot, kõige väiksem põhjapõder”

Kui vahetult enne jõule otsustab jõuluvana üks põhjapõtradest teatada, et plaanib pensionile minna, tuleb talle kibekiirelt asendus leida. Korraldatakse katsed, et parim kandidaat leida ning sinna otsustab minna koos sõbraga ka tilluke hobune Elliot.

Katsumused ongi ületamiseks ning südamlik hobune võtab ülesandeks neist kõigist jagu saada.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.