Elisa blogi

Mida uut pakub vaatamiseks Elisa videolaenutus? Anname kolm filmisoovitust

Foto: Elisa

Mida muud ikka pimedatel talveõhtutel muud teha kui hea seltskonna ning popkorni saatel mõni hea film ära vaadata. Siin tuleb sulle appi Elisa videolaenutus, kust igaüks endale sobivat vaatamiseks leiab.

“Vee peal”

Uue tulijana saab Elisas vaadata kodumaist komöödiat, kus varateismelise poisi lapsepõlve lõpu võlu ja valu lahti rullub. Seda kõike muidugi terava huumori võtmes.

80ndatel toimuvas olustikus tuleb noorel poisil kõigi elu tõusude ja mõõnadega hakkama saada. Seda kõike naljakate ning veidrate tegelaste kiuste ja kaasabil.

Filmi peaosas on Rasmus Ermel, kaasa teevad ka mitmed tuntud kodumaised näitlejad – Marko Matvere, Maria Avdjuško, Guido Kangur, Maria Klenskaja ning teised

“Vanad”

Kui puhkusel viibiv perekond otsustab võtta ette päevareisi kohalikku lummavasse ja idüllilisse randa, ei tea nad veel, mis neid ees ootab.

Looduskaunil kohal on hirmuäratav saladus – see kiirendab kordades inimeste vananemist. Lisaks kõigele ei pääse keegi randa saabunutest ka sealt minema.

Nii peavad randa lõksu jäänud ajaga võidu joostes lahenduse leidma, kuid keegi pole valmis selleks, miks nad tegelikult sinna on sattunud.

“Ära hinga 2”

Norman Nordstrom elab vaikset ja tagasihoidlikku elu ning peale seda, kui noor tüdruk on tulekahjus oma vanemad kaotanud, aitab ta tega üles kasvatada.

Pimedaks jäänud mehe tavaline elu pööratakse aga pea peale, kui ühel päeval ilmuvad tema majja võõrad mehed, kes on otsustanud tüdruku röövida.

Endine sõjaväelane asub jahile, et röövijad tabada ning neiu vabaks päästa.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.