Elisa blogi

Midagi teistsugust: 3 animafilmi, mida Elisa videolaenutusest vaadata

Kui hing ihkab huvitava ja värske järele pole kaugele vaja vaadata. Võta lahti Elisa videolaenutus ning animafilmide kategooria – kindel vaheldus Hollywoodi hittfilmide on garanteeritud!

“Frank ja Wendy”

Frank ja Wendy on Ameerika salateenistuste agendid, kes saadetakse maailma lõppu, kohta nimega Estonia, kurjusega võitlema. Tegu on imeliku kohaga, kuid agente see ei kohuta ning salaoperatsioone viiakse ellu mängleva kergusega.

Kuid kõik pole alati nii lihtne kui näib. Kui kurjuse alistamisega paistab asi juba ühelpool olevat, rünnatakse superagente aga sealt, kust nad seda oodatagi ei oska.

“Kosmonaut”

Vanaks jäänud kosmonaut peab oma vanaduspõlve tavalises paneelmaja korteris ning püüab igapäevaeluga toime tulla.

Oma päevi erinevate missioonidega sisustav kosmonaut ei näe aga asju nii nagu tema ümber olijad. Kuidas vanainimene ühiskondlike normide järgimisega hakkama saab, vaata filmist.

“Amalimbo”

Lühifilm räägib loo 5-aastasest Tipuanast, kes ootamatult kaotab oma isa ning püüab seejärel oma tunnetega toime tulla ja juhtunut mõista.

Selle jaoks püüab väike tüdruk minna fantaasiamaailma, mis asub elavate ja surnute vahel. Kogu lugu leiab aset määramatus maailmas, mida iseloomustab eklektilisus ja mängulisus. Filmi 2D animatsioon kasutab erinevaid stiile ning põimib neid omavahel põnevaks visuaalseks elamuseks.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.