Elisa blogi

Nädala vaatamissoovitused: noor Lembit Ulfsak, Bondi näitleja uues kuues ja võidujooks ajaga

Kuna ilm on keskmisest jahedam ja suvi näole ei näita, on hea peita end vihma eest teleri ette ning vaadata kaht põnevat filmi ning üht tugevat nostalgiasarja.

Võidujooks ajaga

Videolaenutusse on jõudnud uus film nimega „Kui Beale’i tänav suudaks rääkida“. Film kandideeris sel aastal kolmele Oscarile, millest üks (parim naiskõrvalosatäitja) ka võideti. Eesti kinopublik filmiga tuttav ei ole, kuid seda enam tuleks nüüd kasutada võimalust ja vaadata film ära Elisa videolaenutusest! See ajatu armastuslugu ühe paari uskumatult tugevast sidemest leiab aset 1970ndate Harlemis. Filmi peategelaseks on imeilus ning äsja abiellunud noor naine Tish. Naine peab ajaga võidu joostes tõestama, et tema abikaasa Alonzo pole süüdi kuriteos, milles teda süüdistatakse. Ajakriitilisemaks teeb asja ka see, et ilmavalgust on peagi nägemas nende ühine laps.

Bondi näitleja uues kuues

Filmimaailma soovituseks on romantiline-seikluslik komöödia „Armastuse lõuahaak”, kus peaosades on Pierce Brosnan ning Oscari-laureaat Emma Thompson. Filmis mängivad nad eksabikaasasid, kelle vaheline pidev aasimine laseb aimata, et kogu kirg nende kahe vahel polegi täielikult kadunud. Sama ei saa aga öelda nende pensionivara kohta, mis haihtub pärast seda, kui Richardi investeerimisfirma temalt välja petetakse. Kui lahutatud kaasad kuulevad 10 miljonit dollarit maksnud teemantsõrmusest, mille petuskeemi autoriks olnud jultunud prantslasest finantsist oma kihlatule just ostnud on, otsustavad nad vastumeelselt jätta oma erimeelsused tagaplaanile ja asuvad hauduma plaani end pulma sokutada, et sõrmus ära varastada. Röövi korraldamisel tulevad paarile appi nende endised naabrid, kes loodavad nende suhete taastumisele. Nelik moodustab selles päikeseküllase Prantsuse Riviera taustal aset leidvas klassikalises seikluskomöödias ebahariliku seaduserikkujate seltskonna.

Aegumatu meelelahutus

Kui veel ei ole jõudnud, on viimane aeg otsida Elisa Seriaalimaailmast üles igihaljas seiklussari „Kapten Granti otsingutel”! Sari on ilmselt nii mõnelegi vägagi tuttav ja tekitab parajal määral nostalgiat. Tegu on särava ja huvitava linateosega, mis saavutas omal ajal suure populaarsuse ja kogus palju vaatajaid. Romaani, mille põhjal seriaal on valminud, on loonud kirjanik Jules Verne. Seriaalis lööb kaasa ka meie armastatud näitleja Lembit Ulfsak. Purjelaeva Duncan omanik sattus nägema, kuidas meremehed leidsid vaala kõhust pudeli kellegi kapten Granti kirjaga. Ta palub laevaõnnetuse tõttu abi ja nimetab oma asukoha koordinaadid. Laeva omanik kohtub kapten Granti lastega ja nad purjetavad koos Lõuna-Ameerika rannikule, et leida kadunud kapten Grant. Mis edasi saab, näed juba sarjast!

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.