Nostalgialaks: legendaarsed mobiilimängud, mida saad ka oma nutitelefonis mängida

Kahtlemata mäletavad kõik legendaarset ussimängu, mida igal Nokial mängida sai. Kes nostalgialaksu igatseb ei pea aga lihtsalt vanu aegu meenutama, vaid saab seda ka oma nutitelefonil kogeda. Siit nimekirjast leiad neli ägedat mobiilimängu, mis klassikaks on kujunenud.

Snake ’97 (Android/iOS)

Mäletad veel seda rohelisel ekraanil vonklevat ussi? Ussimängu leiab ka uues kuues, aga vana hea Nokia ekraani ja kogemuse vastu ei saa. Snake ’97 pakubki sulle seda vana kooli tunnetust ning lisaks selle saad oma roostes oskusi meelde tuletada ussi loomulikus keskkonnas – Nokia ekraanil.

Valida saad erinevate Nokia mudelite vahel ning lisaks panna ennast originaalosadele proovile ka päris uutel tasemetel. Valikus on nii esimene kui ka teine ussimängu seeria.

Tetris (Android/iOS)

Kuigi Tetris kogus kuulsust juba varem kui ilmusid esimesed mobiilid, kuulus ka see mobiilidel olevate mängude kullafondi.

Nutitelefonidel on legendaardne klotside ladumise mäng saanud uue kuue ja kamaluga lisavõimalusi. Nüüd saad osaleda turniiridel, et teiste kasutajatega mõõtu võtta ning samamoodi oma oskusi proovile panna koos sõpradega.

Pac-Man (Android/iOS)

Legendaarses mängus pead Pac-Mani juhtima mööda labürinti nii, et ta ei kohtuks vaimudega ja kokku korjama võimalikult palju mängulaual olevaid kive. Sarnaselt eelnevatele on ka Pac-Man vanadelt arvutitelt välja kasvanud konsoolimäng, mis aga senini pole oma võlu kaotanud. Saad oma võimeid proovile panna nii ükskikmängus kui ka turniiridel.

Space Invaders (Android/iOS)

Kui tulnukad meie koduplaneedi kallale hakkavad kippuma, pole tarvis teha muud, kui varukad üles käärida ning nende invasiooni takistama asuda. Just seda kogemust pakub tulistamismängude vanaisa Space Invaders.

Lisaks autentsele tasulisele variandile leiab mitmeid tasuta alternatiive nii Google Play kui ka Apple’i rakenduste poest.

Vajad telefoni, et klassikuid proovida? Pole muret, sest Elisa e-poest leiad igale maitsele ja vajadustele mõeldud mudeleid. Ükski neist mobiilimängudest ei nõua ülemäära jõudlust, seega saad neid nautida iga valikus oleva nutitelefoniga.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.