Andrei ja Robini reisisaate uus osa heidab valgust Ameerika varjukülgedele

„Zevakin ja Valting vs Ameerika“ sarjale tuli täna uus osa.Foto: Elisa

„Zevakin ja Valting vs Ameerika“ viiendas osas ei saa üle ega ümber ameeriklasi kahte leeri ajavatest relvadest ja tuntud ufolinnast Roswellist. Lõpuks saavad mehed osa ka ühest tõeliselt vihasest vastuvõtust sarja võttekohas.

Täna Elisa Huubi jõudnud „Zevakin ja Valting vs Ameerika“ viiendas osas seiklevad reisisellid Texase osariigis. Nähes pea iga inimese puusal püssi, tekib paratamatult tahtmine välja selgitada, miks see nii on.

Kõhedust tekitab ka ufolinnana tuntud Roswelli külastus ning hirmutunne saadab Andreid ja Robinit Albuquerque’ini välja, kui soovitakse minna vaatama legendaarse sarja „Breaking Bad“ ehk „Halvale teele“ sarja võttekohti ning kohalikud sellele ainult vihaga vastavad.

Sarja režissööri Sander Allikmäe sõnul pakkus projekt parajalt väljakutseid. „Kogu meeskond pingutas viimse hetkeni, et saaksime minna kohtadesse, kuhu pole Eesti vaataja varem sattunud. Võib-olla ainult heas Hollywoodi kassahitis,“ kirjeldas ta.

Et tuua vaatajateni võimalikult lai ülevaade ameeriklaste pöörasustest, läbivad Andrei ja Robin päevas keskmiselt 600 kilomeetrit. Võib kindel olla, et teele jääb kirju ja ehe elu värvikate inimestega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.