Elisa blogi

Õudus ja Oscarid: 3 head teost, mida sel nädalavahetusel kindlasti vaatama peaksid

Foto: kaader filmist

Kuigi ilusad ilmad meelitavad õue, siis ei saa ära unustada ka head meelelahutust – eriti kuna Elisa Elamuse valikusse on lisandunud hunnik suurepäraseid uusi filme ja sarju!

Soosik

Meie videolaenutusse on jõudnud film “Soosik”, mis kandideeris koguni kümnele Oscarile ja tõi koju parima naispeaosatäitja Oscari. Selle sai Olivia Colman, kes mängib eluloolises draamas/komöödias, 18.saj alguses Inglismaa kuninganna Anne’i , kes osaleb meeleldi ekstravagantsetel üritustel, kuid olulisemad kohustused lükkab ustava sõbratari Sarah (Rachel Weisz) kaela.

Sarah kutsub palee toateenijaks veetleva nõbu Abigaili (Emma Stone). Kui need kolm kuritahtlikku naist hakkavad tunnetama armastuse varjatud piire erineval moel, saab petlikuna näiv kuninglik rahu peagi rikutud ja valla päästetakse manipulatsioonid ja salasepitsused.

Lõks 2.hooaeg

Seriaalimaailmasse tasub kindlasti vaatama minna, mida head ja põnevat seal pakutakse. Näiteks leiate sealt seriaali “Lõks” 2.hooaja neli uut osa! Tegu on sarjaga, mida meie Seriaalimaailma kliendid saavad ette vaadata, enne kui need osad telerisse jõuavad! Järgmised osad lisanduvad samuti juba lähinädalatel ning loomulikult on samas vaadatav täies mahus ka sarja 1.hooaeg!

Tegu on kodumaise põneva ja musta huumoriga vürtsitatud sarjaga politsei mõrvarühmast, kus peaosas on Pääru Oja. Alex (Pääru Oja) arvab, et politseiosakonna valemängijate paljastamisega on tema ülesanne mõrvarühmas täidetud, kuid osakonna uus juht Leevike (Peeter Oja) on teisel arvamusel. Alexi uueks ülesandeks saab välja mõelda kuidas endistest politseinikest rahavargad Krüger (Tambet Tuisk) ja Alliksoo (Mart Nurk) kinni võtta. Igapäevaselt aitab ta Maria (Ingrid Margus) paarilisena mõrvajuhtumeid lahendada. Kuna mõrvagrupi kooseis on hõrenenud, toob komissar Leevike juurde ka uue uurija Valteri (Bert Raudsepp). Kuriteod ei ole kunagi must-valged, inimesed ei ole ainult head või halvad.

HÕFF’i filmid videolaenutuses ja õudusfilm Teised

Sellel nädalavahetusel toimub Haapsalus Õudus- ja Fantaasiafilmide Festival HÕFF. Samal teemal leiate ka Elisa videolaenutuse alt HÕFF’i kausta, kust saate nautida hirmujudinaid tekitavaid filme nii palju kui soovite. Kuid väärt õudusfilme leiab ka Elisa Filmimaailmast. Seekordne soovitus tulebki vastava kategooria filmile, millel nimeks “Teised”, peaosas suurepärane Nicole Kidman.

Tegu on psühholoogilise põnevikuga, mis on vägagi kõhedust tekitav. Noor naine elab koos kahe päikesevalgust mitte taluva lapsega suures mõisas. Kui neile saabuvad uued teenijad, hakkavad juhtuma veidrad ja hirmutavad asjad ning naisele tundub, et ta hakkab hulluks minema. Film on tõepoolest väga pingeline ja kui tundub, et oled juba enam-vähem aru saamas asjade käigust, siis tuleb pööre, mis lööb kõik pea peale. Nii et kui tekib soov vaadata midagi pisut kõhedusttekitavamat kui tavaliselt, siis on see film selleks suurepärane võimalus.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.