Elisa blogi

Proovi neid tuntud teleseriaalide ainetel tehtud mänge

Paljud teleseerialid on aja jooksul kogunud nii palju kuulsust, et neist on hiljem ka eraldi filmid vändatud. Sarnaselt filmidele, on aga mitmetest neist tehtud ka mängud, mis võimaldavad ise peategelasteks kehastuda ning samu seiklusi kogeda.

X-Files (Android/iOS)

Kunagise hitt sarja põhjal on tehtud küll veidi vähem müstiline, kuid samapalju põnevust pakkuv mõistatusmäng. Selles mängus saad lahendadaa erinevaid juhtumeid ning nende käigus mitmesuguseid mõistatusi, just nagu seda tegid omal ajal Mulder ja Scully.

Nii nagu seriaalis, tuleb ka mängus rinda pista ebaloomulike jõududega. Mängus saab lahendad erinevat tüüpi ülesandeid ning mängu uuendatakse regulaarselt, lisades uusi mõistatusi.

The Walking Dead (Android/iOS)

Mäng põhineb sarnaselt seriaalile samasugusel lool, kus peategelane peab kaitsma Clementine nimelist tütarlast ning samal ajal rinda pistma surnuist üles tõusvate zombidega.

Mängida saab viite erinevat lugu, neist esimene on proovimiseks tasuta.

Pawn Stars: The Game (Android/iOS)

Tahad olla pandimaja boss ja üles leida need kõige suuremad aarded? Just seda saad teha Pawn Stars mängus, mis põhineb samanimelisel teleseriaalil Las Vegases tegutseval pandimajal.

Mängu eesmärk on pakutud kaup soodsalt soetada ning võimalikult kallilt maha müüa. Muidugi on olemas võimalus suhelda oma ala ekspertidega, et asjade tegelikust väärtusest aimu saada. Selle käigus teenitud vahenditega saad laiendada oma äri ja aina väärtuslikumaid esemeid soetada.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.