Elisa blogi

See nädal peaksid kindlasti seda soomlaste kvaliteetseriaali vaatama!

Kui õues käitub talv nii nagu talv käituma peaks, siis soovitame pakast ignoreerida ja olla kodus soojas. Selleks, et külma ilmaga kodus tegevust jaguks, soovitame 3 filmi ja ühte põhjanaabrite toodetud kvaliteetseriaali.

Whitney lugu

Elisa Filmimaailmast leiab dokumentaalfilmi legendaarsest Ameerika poplauljast Whitney Houstonist. Film räägib Whitney elust ja karjäärist ning sõna võtavad laulja lähedased, sõbrad ja tuttavad, kelle seas ka varalahkunud staari ema. Meie soovitame igal juhul filmile pilk peale heita, et muusikalegendi elust parem ülevaade saada.

Klassikokkutulek 1 ja 2 

Malmsten, Anderson ja Genka on tagasi! Kinodesse on jõudnud Klassikokkutuleku kolmas film ja enne kui tormate seda suurelt ekraanilt vaatama, soovitame meelde tuletada, millega peategelased eelmistes filmides hakkama on saanud.  Mõlemad Klassikokkutuleku filmid ootavad vaatajaid Elisa videolaenutuses.

Väganaiss (originaalpealkiri Jättekiva)

Põhjanaabrite valmis kootud Elisa originaalsari räägib Micke ja Aino tegemistest, kes on sunnitud kolima Micke vanemate korterisse rikaste linnaosas, kus neil saavad naabriks mehe rikkad vanemad.

Lisaks mehe vanematele elab samas majas ka Micke lapsepõlve sõber ning lisaks sellele seltskonnale kolib paarikese külaliste tuppa Aino maakast vend. Pärast seda kisub olukord eriti keeruliseks, kuna ühe katuse alla on kokku tulnud nii erinevate maailmavaadetega tegelased. Paarikesel on küll hea suhe, kuid see pannakse igas osas tugevalt proovile.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.