Elisa blogi

Sarjasoovitused: 3 klassikut, mida uuel aastal vaadata

Foto: Scanpix/SWNS.

2019. aasta viimased päevad on veel jäänud ja ongi juba uus aasta käes. Selleks puhuks valisime välja kolm Elisa Huubis saadaval olevat sarja, millega ära sisustada ka oma viimased vabad päevad enne puhkuselt tööle naasmist.

Tuulepealne maa

Kahe hooajaga Eesti draamasari Tuulepealne maa on üks klassikutest, mille mitmekordne vaatamine ühelegi eestlasele vastumeelt ei ole. 13 osa jooksul kajastatakse Vabadussõjast kuni II maailmasõjani toimunud tegevusi ning nende mõju inimestele.

Sarjas näeb ära näiteks Tartu rahu, baaside lepingu, Eesti okupeerimise 1940. aastal, Suvesõja tegevuse ja Tallinna vabastamise.

Minu köök on parim

Minu köök on parim on Austraalia tõsielusari, kus kümme kaheliikmelist kodukokkadest koosnevat meeskonda astuvad omavahel võistlustulle parima õhtusöögi valmistamisel.

Kahe kohtuniku ning kaasvõistlejate punktide liitmisel kokku pandud edetabeli alusel selguvad kaks finaali pääsenud paari, kes 100 000 dollarise auhinna nimel mõõtu hakkavad võtma.

Tujurikkuja

Kuigi uute Tujurikkuja osadega sisustatud vana-aastaõhtud on juba aastaid pelgalt vaid unistus, saab siiski 2005. – 2008. aastal eetris olnud osasid Elisa Huubist vaadata ning miks mitte alustada selle humoorika maratoniga uut aastakümmet.

Märt Avandi ja Ott Sepa tehtud sketšid Eesti ühiskonnast tekitavad igas eestlases äratundmisrõõmu ning inimestele tuttavate nägude ja olukordade parodeerimine paneb igaühe naerma.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.