Kas oled juba näinud? Need on tänavu populaarseimad sarjad ja filmid

Mait Malmsten ja Priit Võigemast mängisid tänavu seni populaarseimas filmis "Kalev". (c) Foto: IMDB
Mait Malmsten ja Priit Võigemast mängisid tänavu seni populaarseimas filmis "Kalev".Foto: IMDB

Viimasel ajal on Eesti telekanalitel ilmavalgust näinud rekordarv erinevaid tõsielu- ja komöödiasaateid. Elisa Elamuse 2023. aasta esimeses pooles kõige vaadatumaks Huubi sarjaks on “Papsid”, filmiks “Kalev” ning kuue kuu jooksul on enim laenutatud “Avatar: vee olemust”, mis tuli laenutusse alles juunis.  

Elisa Huubi 2023. aasta esimese poole statistikas jõudis sarjade tipus esikohale „Papsid“, mis kogus meeletult vaatajaid kogu hooaja vältel. Sellele järgnevad “Kättemaksukontor” ning komöödiasarja “Uue algus” 1. ja 2. hooaeg.

Nende järel vaatasid eestlased ka Elisa eksklusiivseid sarju “Laupäev isaga”, Elisa ja ETV koostöös valminud sari “Sinu uus sugulane” ja “Piloot”. Menukateks osutusid ka hullumeelne meelelahutussaade „Pöördes“, “Smurfid” ja vana komöödia kuld “Tujurikkuja”.  

Suur menu

„Elisa ja Kanal 2 koostöös valminud “Papsid” edu on Elisa Elamuse voogedastusteenuses Huub täiesti pöörane. Saame klientidelt lausa järelpärimisi uue hooaja kohta ning võime neile nüüd ka rõõmuga vastata – juba oktoobris saavad kõik “Papside” fännid nautida Elisa Huubist ka sarja teist hooaega. Aga see ei ole kindlasti ainuke hea uudis, millega Elisa järgmisel poolaastal oma kliente rõõmustab, “ sõnab Elisa meelelahutusvaldkonna juht Kertu Popp. 

Elisa Huubis on 2023. aasta esimesel poolaastal kõige menukamaks filmiks osutunud kodumaine tõsielul põhinev hitt “Kalev”. Pere pisemate liikmete seas paistab Huub olevat eriti hinnatud, sest vaadatuimate filmide esikolmikusse mahtusid ka “Sipsik” ja “Kaka, kevad ja teised”. Filmilaenutuse populaarseimad on olnud “Avatar: vee olemus”, “Apteeker Melchior. Viirastus”, “Kus laulavad langustid”. 

Voogedastus kõigi internetipakkujatega

Elisa Huub on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus – vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust.

Elisa voogedastusteenusest leiab vaataja kõik senised Elisa originaalsarjad nagu näiteks „Pöördes“ „Musta Kivi Saladus“, „Uus algus“, „Reetur“, „Valguses ja varjus“ jpt. Lisaks on platvormil suur valik teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale ning tuhandeid tunde põnevaid  eestikeelseid ja välismaised kvaliteetsarju ja filme, mida saab vaadata täiesti reklaamivabalt, ühe kuutasu eest. 

Elisa pakub Elisa Elamuse teenuses oma kliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, olles Eestis nii ühtlasi ka filmikunsti edendajaks ja panustades seeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse. 

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.