Elisa blogi

Tartuff algas: 3 armastusfilmi, millega ennast festivalilainele viia

Foto: Tartuff.ee

PÖFF-i armastusfilmide festival Tartuff toimub sellel aastal 2.-7. augustini Tartus. Selleks, et ennast aegsasti lainele viia, saad soojendust teha Elisa videolaenutuse abil, kust leiad selle jaoks eraldi kategooria. Kui ise valida ei tihka, siis siit leiad kolm soovitust.

“Täht on sündinud”

Kaunis armastuslugu kahe muusiku vahel, kelle maailma täidab üleni muusika. Bradley Cooperi poolt kehastatud kantrilaulja Jackson Mayne kohtub juhuslikult tundmatu naismuusiku Allyga (Lady Gaga), kellesse mees ära armub.

Lisaks sellele aitab ta ka naise karjäärile tuule tiibadesse, kuid nende armusuhe kulgeb üle kivide ja kändude. Paljuski on selles süüdi sisemised deemonid, kellega mees alalõpmata võitlus peab.

Siit filmist on pärit ka kuulus hittlugu „Shallow“, mida filmis esitavad peaosalised Bradley Cooper ja Lady Gaga.

“Vesi elevantidele”

Ajaloolises armastusloos kohtub loomaarstiks õppiv Jacob Jankowski imekauni Marlenaga, kes mehes tundeid äratab. Traagiliselt oma vanemad kaotanud ning õpingut katkestanud noormees asub tööle loomade eest hoolitsejana samasse tsirkusesse, kus Marlena mees on loomataltsutajaks ning juhiks.

Tärganud armastus kisub mehe armukolmnurka, kus vastamisi tuleb seista oma tunnetega kauni naise ning tema vägivaldse ja omandiihaga mehe vastu.

Peaosades teevad filmis kaasa Robert Pattinson ja Reese Witherspoon.

“Armukesed”

Lõbus ja mõtlemapanev lugu abielupaarist, kes on aastatega üksteisest lahku kasvanud. Ajapikku on mõlemad enda kõrvale leidnud uued kaaslased, kellega oma rõõme ja muresid jagada.

Ootamatult lööb aga abielupaari suhe taas lõkkele ning nüüd on nad hoopis mure ees, kuidas värskelt leitud armastust oma armukeste eest varjata.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.