Elisa blogi

“Troonide mängu” fännid saavad veel ühe võimaluse: oodata on hittsarja järge

Õnneks hoiab loo arengul ja stsenaariumil pilku peal ka George R. R. Martin.

“Troonide mängu” fännid valasid viimase hooaja eel pisaraid ja olid pettunud, et George R. R. Martini lugude põhjal valminud telesari jõuab lõpule, ent põhjust on rõõmustamiseks, sest tegema hakatakse järge, mille mitteametlikuks nimeks on “Bloodmoon”.

Millest lugu räägib?

Õige oleks öelda isegi, et näha saab juba nähtud Westerose maailma eellugu, sest sel korral viiakse vaataja aega, mis leiab aset kuustuhat aastat varem. See tähendab, et sündmused toimuvad enne, kui Bran Stark lükatakse aknast alla ja nägemata jäävad ka põhjused, miks Tywin Lannisterist saab niivõrd halb isa.

Muide, nägu peaks minema eriti naerule ka sellepärast, et stsenaariumi kirjutab ja kohandab sarjaks George R. R Martin koos Jane Goldmaniga (“Kingsman: The Secret Service”, “Kick Ass”, “Stardust”). Mis loodetavasti tähendab, et pettumiseks pole põhjust ja lugu pakub samasuguseid emotsioone nagu “Troonide mängu” algusaegadel. Kunagi ei tea, kes võib saada järgmises osas surma või millised pöörded leiavad aset.

Esialgu tundub kõik paljulubav. Teada on, et HBO on andnud piloodi tegemiseks tellimuse sisse ja hoiatatakse, et kinnitama peab turvavööd, sest kogu lugu ja tõekspidamised Westerose maailmast pööratakse pahupidi: välja tuuakse Westerose õõvastavad saladused, surnute tõeline päritolu ja Starkide kohta käivad salajased müsteeriumid.

Keda näha saab?

Esimene näitleja, kelle osalus sarja tegemisel välja kuulutati, oli Naomi Watts. Siiski tema tegelaskuju ei paljastata. Ainult antakse vihje, et tegemist on karismaatilise kõrgklassi kuuluva naisega, kes varjab sünget saladust. Fännid spekuleerivad, et selleks võib olla loost läbi käinud tegelane nimega Nissa Nissa, kes on antiikse kangelase Azor Ahai – Valguse Isanda – abikaasa.

Veel üht peategelast mängib sarja “Poldarki” osatäitja Josh Whitehouse, kaasa teeb ka filmist “Harry Potter” tuntud Miranda Richardson. Paljud teised näitlejad on tuntud peamiselt teatrilavadelt: näiteks Denise Gough, Sheila Atim ja John Simm.

Millal näha saab?

Jutud käivad, et produktsioonitöödega alustatakse juba sel suvel, aga teose valmimisega võtab aega, sest arvatavasti saab seriaali näha alles 2020. aastal (õnneks on fännid ootamisega harjunud). Väidetavalt soovib HBO juht Casey Bloys võtta asja rahulikult ja tulla välja tõeliselt hea finaaliga, mis paneb punkti ühe aegade parimale teleloole.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.