Elisa blogi

Vaatamissoovitus: Kaks päevakajalist kodumaist tippsarja, mida nädalavahetusel vaadata võiksid

Viimastel nädalatel on eesti meedia läbivaks teemaks olnud loomulikult Riigikogu valimised, aga kaugele maha pole jäänud ka eesti sportlaste karjääri küsitavad valikud. Kui kõigele sellele enam mõelda ei jaksa või tahaks poliitikat läbi sarkastrilise huumoriprisma näha, siis soovitame nädalavahetuseks aktuaalset eesti tippmeelelahutust.

Nimelt leiad Elisa Seriaalimaailma voogedastusteenusest Seriaali valik kaks vägagi päevakajalise sisuga kodumaist tippsarja: Alpimaja ja Riigimehed. Vaata täis HD-s, reklaamivabalt ja nii mitu osa järjest kui süda kutsub!

RIIGIMEHED

Armastatud komöödiasarja mõlemad hooajad ootavad vaatajaid Elisa Elamuse Seriaali valikus, et küsida: kust tulevad mehed, kes juhivad meie kodumaad vastu helgele tulevikule ja kuidas sünnivad tõelised Eesti liidrid? Seejärel aga annab ise sellele ammendava vastuse. Peaosas Taavi Teplenkov. Stsenaristid Ott Sepp ja Õ-Fraktsioon.

ALPIMAJA

2012. aastal valminud ja oma aja kohta üüratu eelarvega toodetud kodumaine põnevussari on täies hiilguses Elisa Elamuse Seriaali valiku klientide rõõmuks taas vaadatav! Loo tegevus käivitub Eesti naisujujate olümpiavõidu tühistamisest – sportlased olid kasutanud dopingut ja medalid tuleb tagasi anda. Kriisi hajutamiseks kutsutakse Eestisse Martin Kütt – eestlane, kes pole kodumaal olnud kuusteist aastat. Martin on rahvusvahelise mainega konsultant, suhetekorraldaja, külm ja karm professionaal, kes tegeleb poliitiliste kriiside summutamise ja meedia manipuleerimisega.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.