Elisa blogi

X-mehed ja Eesti kinohitid: see on parim vaatamine vihmaseks päevaks!

Foto: Madis Sinivee/ Scanpix

Vihmased sügisilmad on märkamatult kätte jõudnud, seega pole pärast pikka tööpäeva midagi paremat, kui keerata end diivanile kerra ja nautida kõike head-paremat, mida võib leida teleekraanilt. Mida aga valida?

X-meeste saaga on jõudnud järgmise peatükini ja sellele saate kaasa elada meie videolaenutuse vahendusel! “X-Mehed: Tume Fööniks” uues filmis seisavad X-mehed vastamisi kõige võimsama vastasega, kelleks on üks nende seast, Jean Grey. Kosmoses asetleidnud päästemissiooni käigus tabas Jeani võimas kosmilise jõu laine, mis oleks ta peaagu tapnud. Selgub, et plahvatuses omandatud vägi muutis ta palju tugevamaks, aga ka äärmiselt ebastabiilseks. Kontrolli kaotades teeb Jean haiget neile, kes teda kõige rohkem armastavad, seades ohtu kõik X-mehed. Nad peavad leidma võimaluse päästa Jean, aga ka kogu planeet maaväliste jõudude eest, kes sooviksid kasutada Tumedat Fööniksit relvana.

Elisa Huubist leiab palju põnevat vaatamist – näiteks Elisa originaalsarju, mida ei näe kusagil mujal kui vaid sealt (kusjuures 1.osa nendel sarjadel on vaadatav ka siis, kui teenus pole tellitud), kodumaiseid ja välismaiseid tuntud telesarjasid ning nüüd uudisena ka filme! Filme on igale maitsele, alustades meie enda Klassikokkutuleku 1 ja 2 osaga (ära unusta, et 3.osa saab ära vaadata videolaenutusest) ja lõpetades Hollywoodi hittidega! Nii Klassikokkutuleku esimesi osasid kui ka ülejäänud Huubi sisu saad vaadata nii palju kordi kui tahtmist on kuutasu eest 2,99 eur kuus.

Elisa Filmimaailma soovitus on vana kuld – “Robin Hood: Varaste prints”, kus sukkpükstes on meie ees tõelise südametemurdjana Kevin Costner. Kui keegi siiski veel pole selle ülituntud looga tuttav, siis siin väike sisukokkuvõte: seiklusfilm maailmakuulsast lindpriist Robin Hoodist ja tema vapratest meestest. Ristiretkel türklaste kätte vangi langenud Robinil õnnestub põgeneda ja Inglismaale naasta. Koju jõudes ootab teda kurb uudis: Nottinghami sherif on tapnud tema isa. Robin otsustab õigluse jalule seada – ta pageb Sherwoodi metsadesse, kus koondab enda ümber salkkonna mehi, kellega asub võitlusse kurjuse ja ebaõigluse vastu.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.