Laser

Indrek Saar “Laseris”: “Suvel oleks pidanud kiiremini reageerima”

Indrek Saar on veendunud, et Sotsiaaldemokraadid ei kao kuhugi.

Sel ajal, kui ülejäänud Eesti pensionisambaid luges, olid sotsiaaldemokraadid vait. Suve alguses Sotside esimeheks saanud Indrek Saar tunnistas esmaspäeval “Laseris”, et mõtleb pingsalt, kuidas rohkem pildis olla ning on kindel, et Vabaerakonnana hääbumise saatus neid ei oota.

VAATA LUGU SIIT

“Eks suvel oli mingeid kohti, kus oleks võinud kiiremini reageerida,” raputab Saar endale tuhka pähe. Nüüd süüdistavad erakonnakaaslased teda tegevusetuses, mees ise aga räägib, et parteil oli vaja välja puhata.

Samal ajal peab Saar ühe käega tõstma kahtedest valimistest väsinud partei reitingut ja teisega paluma laenu võlgade katmiseks. Rahaasjadega on lausa nii kehvasti, et esimees vaatab partei kontoris ringi mõttega osa ruume välja üürida.

Miks aga ei läinud sotsid lõpuni plaaniga algatada Elmar Vaheri skandaali tõttu Helmede vastu umbusaldusavaldus? Kuidas Indrek Saar erakonna võlad ära loodab maksta ja milline visioon tal partei tulevikuks on – need küsimused esitab Marii Karell talle täna õhtul kell 20 TV3-s olevas “Laseris”.

Marii Karell toob iga nädal vaatajani päevakajalised persoonid ja nutikad teemakäsitlused, mis avavad inimesi ning teemasid üllatavast vaatenurgast.

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.