PÖFFi blogi

Parem sarja esilinastus kinos, kui järjekordne Netflix ja tšill kodus

PÖFFil näeb lisaks filmidele ka seriaale.Foto: kuvatõmmis

Tänaseks võib julgelt öelda, et telesarjade troonide heitlus filmidega on pinevam, kui eales varem. Sarjad on saanud teemaks sõna otseses mõttes, ületades mööda oma süžeekäike uudistekünnist ning profileerides seltskondlikel koosviibimistel inimesi nende eelistuste järgi.

TV Beatsi hoolega kokku pandud valimik on ilmekas näide sarjade võidukäigust publiku südametes ja tehnilises tasemes. Siiras rõõm on täheldada, et see haare ulatub ka kohaliku telemaastikuni, kus on valminud kaks PÖFFi programmis esilinastuvat sarja. Heidame pilgu peale ja teeme tutvust, mida siis ka pakutakse!

Reetur

Maailmaesilinastus

Kuueosalise spioonipõneviku tegevus toimub 2000. aastate algul, mil Eesti on liitumas NATO ja Euroopa Liiduga ning muutub Vene luure jaoks ülioluliseks sihtmärgiks. Kasuahnus ja tunnustusvajadus kannustavad sarja peategelase Alfredi koostööle Vene luurega, millest saab alguse närvesööv kassi-hiire mäng sihikindla noore vastuluuraja Markoga.

Täpsem info ja kinopiletid

Epideemia

Pinev perekonnadraama ülemaailmse katastroofi taustal. Viirus on matnud enda alla kogu elu Moskvas. Väheste ellujäänute seas on sarja peategelane Sergei, kel tuleb oma uue armukese, eksnaise, enda lihase ning kasupojaga seista silmitsi nii kaosega nende perekonna elus kui ka ümbritsevas maailmas.

Täpsem info ja kinopiletid

Kõnekeskus

Maailmaesilinastus

Tavaline päev erootikaliini keskuses, seni, kuni sealsed töötajad saavad kummalise kõne. Teisel pool liini tulevad hääled teatavad, et kõnekeskuses on pomm ja kõik sinna jäänud on nüüd pantvangid. Terroristid nimetavad end Emmeks ja Issiks. Nad alustavad pantvangidega kummalist mängu, jagades neile enam kui kentsakaid käske. Selgub, et nad jälgivad kontorisse jäänud inimesi ning on valmistanud nende jaoks ette keerulise psühholoogilise ja füüsilise tuleproovi.

Täpsem info ja piletid

Põlev maa

Maailmaesilinastus

Uus Eesti mõrkjalt humoorikas krimiseriaal toob vaatajateni tõsielusündmustel põhineva loo kuritegelikust grupeeringust nimega Kolhoos, kellest enamik on praeguseks ajaks „rootsi kardinate taga“. Kolhoosi tegelased tegutsevad küll pealtnäha väga organiseeritult ja käsuliine jälgides, kuid samal ajal püüab iga brigadir ka iseseisvalt rikkaks saada ja himustab salamisi jõugujuhi kohta.

Täpsem info ja kinopiletid

Voog

Lähitulevikus Londonis toimuva tegevuse keskmes on mees, kes arendas kõikjal laialt kasutatava programmi nimega Voog. Peaaegu kõigi inimeste ajudesse istutatud tehnikaime võimaldab edastada hetkega kasutaja tundeid ja mälestusi. Kõik on väga tore, innovaatiline ja efektiivne seni, kuni programmist saab “tark mees taskus” inimelude jahtimisel.

Täpsem info ja kinopiletid

Pimestatud

Haaravate ja keerukate tegelastega põnevik finantsmaailmast. Noorel finantsajakirjanikul Bea Farkasel on salasuhe panga direktori Peder Roothiga. Bea teab, et see on ebaprofessionaalne. Tema töö on hoopiski Pederi-sarnaseid inimesi uurida, kuid ta on armunud ja ei suuda end sundida suhet lõpetama. Ühel päeval saab aga Bea anonüümse vihje, et Peder varjab midagi.

Täpsem info ja kinopiletid

Euroopa linnulennult

Sari, mis lendab üle Saksamaa, Itaalia, Hollandi, Poola, Hispaania ja Ühendkuningriikide, et tuua vaatajani Euroopa parimad kultuurimälestised ja kaunimad geograafilised paigad ennenägematu nurga alt. Kõrgustest filmitud ja stoppkaadritest kokku pandud rabavad videod võimaldavad vaid mõne sekundiga näha aastaaegade vaheldumist, tulbipõldude maagilist õidepuhkemist Hollandis ja koskede jäätumist Dolomiitides.

Täpsem info ja piletid

Pisiasjad

Suhtedraama, kus 20ndates paar üritab navigeerida nii oma suhtes, murrangulistes kahekümnendates kui ka kaasaegses Mumbai eluolustikus. Sari teeb eheda olustikulise seisekaemuse suhte ja armastuse olemusse, kulgedes läbi argisündmuste ja päevakajaliste vestluste, mis on paratamatult täidetud suurte eluliste küsimuste ja erimeelustega raha tähtsuse ja karjääriredelil siplemise üle.

Täpsem info ja piletid

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.