E-sport

Clement “Puppey” Ivanov viib uue “Dota 2” hooaja eel Team Secretis läbi olulised muudatused

Clement "Puppey" Ivanov vastab uues videos fännide küsimustele.Foto: VPEsports

Eesti e-sportlase Clement “Puppey” Ivanovi juhitud “Dota 2” meeskonnas Team Secret toimub enne järgmise hooaja algust mängijate liikumine. Üks vana tegija arvatakse esiviisikust välja ja tiimiga liituvad uus mängija ja treener. Avalikustati ka järgmine suurturniir, millel Team Secret osaleb.

Ivanov on otsustanud pingile saata Yeik “MidOne” Nai Zhengi, keda tuleb asendama põhjanaabrite superstaar Lasse “MATUMBAMAN” Urpalainen. Kõlakad soomlase liitumisest Team Secretiga on ringelnud juba mõnda aega ning see liigutus sobib kokku ka Puppey harjumusega vahetada pärast igat hooaega välja vähemalt üks põhikoosseisu mängija.

Veel liitub Team Secretiga uus treener, Lõuna-Koreast pärit  Lee “Heen” Seung Gon. Heen on muuseas täitnud ka Team Liquidi treeneri rolli ja tegi seda ka 2017. aastal, mil tema juhendamise all võidetu “Dota 2” profiskeene suurim turniir The International.

Team Secret detsembris Hiinas toimuval Chengdu Majoril võistlustulle ei lähe, kuid jaanuaris hakkab hooaeg uue hooga pihta. Osa plaanitakse võtta DreamLeague Season 13: The Leipzig Majorist, mis toimub Saksamaal vahemikus 24.-26. jaanuar. Osalejate vahel jagatakse välja miljon dollarit, seega panused on suured.

Augustis toimunud tänavuse “The Internationali” lõpetas Team Secret 4. kohal, mis tõi siiski meeskonnale sisse kopsaka summa. Enne järgmise “Dota 2” hooaja algust tuleta meelde, kuidas jõudis Clement “Puppey” Ivanov Tartust e-spordimaailma tippu.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.