E-sport

Kaks Eesti “CS:GO” mängijat liitusid Norra tippklubiga Nordavind

Anton Tšernobai ja Kevin Tarn ei jätka Nordavindi koosseisus.Fotod: HLTV

Norra e-spordiorganisatsioon Nordavind avalikustas uue “CS:GO” meeskonna, mille koosseisu kuuluvad ka kaks Eesti tippmängijat Kevin “HS” Tarn ja Anton “supra” Tšernobai.

Nii Tarn kui ka Tšernobai kuuluvad Eesti parimate ja edukamate “CS:GO” mängijate sekka. Näiteks on nad mõlemad kohal 2020. aasta suurima teenistusega Eesti e-sportlaste esikümnes.

Nordavindi verivärske koosseis. Foto: Nordavind

24-aastasele Kevin Tarnile on Nordavind juba tuttav. Tarn mängis Nordavindis juba mullu, kuid eelmise aasta septembris lahkus ta tiimist meeskonnasiseste probleemide tõttu. Tundub, et värske koosseisuga on need probleemid seljatatud.

20-aastase Tšernobai “CS:GO” karjäär on olnud Tarniga võrreldes lühem, kuid mitte vähem edukas. Supra on varasemalt mänginud meeskonnas Gambit Youngsters, kus suutis näidata häid tulemusi.

Lisaks Tarnile ja Tšernobaile kuuluvad Nordavindi uude koosseisu veel taanlased Daniel “mertz” Mertz ja Jesper “TENZKI” Plougmann, ning sakslane Sabit “mirbit” Coktasar.

Esimese kohtumise uues koosseisus pidas Nordavind maha 2. veebruaril, turniiril SteelSeries Invitational 2021, kus kaotati kohtumine FaZe’i vastu skooriga 16:11

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.