E-sport

Võimas! Eesti “CS:GO” proff Robin “ropz” Kool on viimastes mängudes näidanud ülihead vormi

Kas Eestis on võimalik e-sportlastel läbida ajateenistus tippsortlastele mõeldud lihtsustatud tingimustel?Foto: HLTV

Eesti e-sportlase Robin “ropz” Kooli kodumeeskond Mousesports on sõiduvees. Suurvõistluse StarLadder Major 2019 kvalifikatsiooniturniiril on võidetud kaks mängu ja mõlemas kohtumises on silma paistnud ka Robin Kool.

Eile sai Mousesports vastaseks Venemaa meeskonna ForZe, kelle alistamisega ei olnud Kooli kodutiimil vähimatki probleemi. Kohtumine lõppes seisuga 16:6 Mousesportsi kasuks ja ropzi matšijärgne reiting tõstis ta enda meeskonna paremuselt teiseks mängijaks. Mängu jooksul suutis Kool elimineerida 15 vastast ja sai ise surma 8 korda.

Järgmisena ristas Mousesports sarved meeskonnaga AVANGAR ja ka selle kohtumise suutis Kooli meeskond võita. Mousesports võidutses seisuga 19:17 ning sel korral ei suutnud ropzi mängujärgset reitingut üle teha mitte ükski teine mängija. Selles olenemata valiti kohtumise parimaks mängijaks Kooli meeskonnakaaslane Karrigan, kes näitas samuti väga head vormi.

Mousesports on hoos ja kohe minnakse võtma järgmist skalpi. Kell 16:45 algas kohtumine Kooli kodutiimi ja G2 vahel, mis peaks kujunema tasavägiseks – portaali HLTV hinnangul on mõlema tiimi võidušanss umbes 50%.

Mousesportsi ja G2 kohtumise vaatamiseks on võimalik leida linke mängu HLTV lehelt.

Märksõnad: , , , ,

Ära jää ilma päeva põnevametest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.