Eesti

5 selle aasta parimat Eesti muusikavideot, mida sa ei pruugi näinud olla

Foto: kuvatõmmis

Novembri alguses toimus esimest korda MyHits Awardsi raames auhindade jagamine, kus valiti välja ka Eesti parim muusikavideo. Selle kategooria võitjaks oli NOËP “TV”. Kuid nomineeritud oli teisigi klippe, millele tasub pilk peale heita.

Genka & Paul Oja “Meie Mäng”

“Me ei lase endast kunagi üle sõita, sest see on meie mäng. Meil on seda jõudu, et alati võita, sest see on meie mäng,” räpib Genka loos “Meie mäng”, mis on pühendatud Eesti korvpallile.” Klipis on võimalik näha Eesti korvpalli legende ja unustmatuid hetki Eesti korvapalli minevikust.

Muide, väikest poissi, kellel on muusikavideos väga suur roll, mängib Gert Kullamäe noorem poeg Oliver, teadis Delfi Sport rääkida.

NOËP “TV”

MyHits Awardsi pari muusikavideo kuulutati just Andres Kõpperi videole. “TV” on pärit albumist “Head is the clouds”. NOËPi laulja Andres Kõpper tõdes Muusikaplaneedile antud intervjuus, et klipp valmis spontaanselt LA’s.

Kõpper viibis parasjagu MUSEXPO muusikafestivalil, kui tuli välja, et vana sõber ja andekas videograaf Juhani Särglepa viibib samuti seal.

Reket “Külm ja raske”

Reketi muusikavideo lavastaks on Sander Allikmäe ja videograafiks Mart Vares. Reket kehastab loo jooksul mitmeid ägedaid karaktereid, kellest mõned on ka tuntud. Ühena neist laseb Reket söögil hea maitsta Marko Reikopina.

Sip€lga14 feat. Genka “Usain Bolt”M

Muusikut Sip€lga14 peetakse üheks uue laine Eesti räpparitest kõige olulisemaks. Klippi andis välja Legendaarne Records ja video autoriks on Siim Parisoo.

Tommy Cash “Little Molly”

Palju kõneainet pakkunud videot on vaadatud juba üle viie miljoni korra. Tommy Cashi peetakse ka välismaal artistiks, kes oskab teha kõige veidramaid videosid.

Portaal Nme tunnistas, et Tommy Cashi klipid võivad tekitada õudusunenägusid, mis kestavad nädalaid. Seda heas mõttes muidugi.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.