Eesti

Jürgen Pärnsalu Star FMi jõulustuudiost: kui tavaliselt raadio pilti ei näita, siis nüüd peab natuke ennast vaos hoidma

Sama protseduur, mis igal aastal. Lumi tuli maha ja Star FM mängib jälle detsembris ainult jõululugusid. Seekord natuke uutmoodi, sest jõulukuuks on stuudio kolitud Ülemiste keskuse aatriumisse.

Star FMi Hommikuprogrammi saatejuht Jürgen Pärnsalu ütles, et sellises avatud stuudios saate tegemine saab olema uus ja huvitav kogemus. “Me ei ole oma stuudioseinte vahelt kunagi välja tulnud. Me oleme seal väga turvalises keskkonnas, keegi meid ei näe.”

Nüüd peale selle, et inimesed saavad tulla Ülemiste keskusesse meid vaatama otse siit klaasi tagant, on meid näha ka raadio Star FM Facebookis, ehk siis ka seal nii-öelda raadio näitab pilti,” jätkas Pärnsalu. “Peab lihtsalt nagu mõtlema, et ei tohi ennast ära unustada, kui tavaliselt raadio pilti ei näita, siis nüüd peab natuke ennast vaos hoidma,” lisas Pärnsalu.

Kui on keegi, kellel peaks jõululauludest villand saama, siis just hommikuprogrammi saatejuht on see, kes on hommikul kell kuus stuudios valmis selle päeva esimest, kuid kindlasti mitte viimast Wham! esitatud “Last Christmas” lugu peale panema.

Pärnsalu sõnul aga on muusika saatejuhile pigem taustal ja loob jõulumeeleolu. “Ega me ka ju koguaeg kõrv kõlari ääres ei kuula. Kui on detsember ja ümberringi hakkab kõik muutuma juba jõuluks, siis see muusika ainult toetab. Eriti kui meil ei ole veel selliseid valgeid jõule, siis see on üks variant seda tunnet tekitada,” ütles Pärnsalu.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.