Jüri Pootsmanni asemel sai raadio MyHits saatejuhiks Roomet Poom 

Roomet Poom alustas MyHitsi saatejuhinaFoto: Eero Vabamägi

Alates 5.septembrist liitus raadio MyHits hommikuprogrammi seltskonnaga Roomet Poom, kes hakkab igal tööpäeval koos Kristina Pärtelpoja ja Indrek Vaheojaga kuulajaid äratama. 

Roomet Poomi teatakse siiani peamiselt tänu tema loodud videosisule YouTube’is. Ta on lõpetanud ka Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia ja kunstide instituudi.  

Poomi sõnul paelub teda raadio puhul just ootamatus, et kunagi ei tea, mis juhtub järgmiseks.

”Ja muidugi on väga lahe teha saadet koos selliste energiat täis tegelastega nagu Kristina ja Indrek,” kirjeldas ta pressiteates. “Rääkimata sellest, et saame hommikuti ka väga palju hetke kõige popimat muusikat mängida, mis on kõige parem äratus üldse.” 

Indrek Vaheoja kinnitas, et uute saatejuhtide trio vahel on juba praegu väga hea sünergia: “Roomet on väga laheda vaibiga ja lõbus tüüp.”

Siiani hommikut vedanud laulja Jüri Pootsmann teeb hommikusest ärkamisest pikema pausi, et valmistada ette oma uue sooloalbumi ilmumist sel sügisel.  

Raadiot MyHits kuulab uuringufirma Kantar Emor andmetel igal nädalal keskmiselt 143 000 inimest, samanimelist telekanalit jälgib 57 000 inimest nädalas. MyHits kuulub Duo Media Networksi meediagruppi.  

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.