Eesti

Kanal 2 toob eetrisse uue salapärase telemängu, lubatakse Eestis täiesti uudset lahendust

Kanal 2 uus telemämg peaks eetrisse jõduma maikuus.Foto: kuvatõmmis

Kanal 2 plaanib eetrisse tuua uue interaktiivse telemängu, mille saatejuhi otsingud hetkel käivad. Kanal 2 programmijuhi Kaspar Kaljase sõnul saab tegu olema Eesti telemaastikul enneolematu kontseptsiooniga ning esimene osa peaks vaatajateni jõudma maikuus.

“Tänasel päeval me uue saate formaadi osas veel liiga palju infot avaldada ei saa, kuid tõesti oleme planeerimas üht mängulist formaati, mille raames otsime uusi talente,” selgitab Kaljas Diktorile. “Eesti teleturu jaoks on tegemist tõesti täiesti uudse lahendusega ja ettevalmistused selle ekraanile toomiseks juba käivad.”

Hetkel käivad uue telemängu saatejuhi otsingud. Kanal 2 Facebooki kontole postitatud info kohaselt peab kandidaat olema vähemalt 18-aastane, valdama inglise keelt, nautima tähelepanu ja olema nõus reisima.

“Uuelt inimeselt ootame eelkõige positiivset suhtumist ja valmisolekut end teles proovile panna,” jätkab Kaljas. “Selle formaadi raames saab päris palju reisida ning osa saate tegemisest toimub Eestist eemal. Sestap on oluline ka inglise keele oskus ning valmisolek uutes situatsioonides reageerida.”

Kaljase sõnul on sobilikke kandidaate juba leitud, kuid enne otsuse langetamist soovitakse kuulda veel suuremalt hulgalt inimestelt. Sestap kutsub ta üles kõiki potentsiaalseid saatejuhte kindlasti kandideerima.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.