Eesti

Raadio Kuku saab uue peatoimetaja

Madis Kimmel.Foto: Duo Media Networks

Raadio Kuku uueks peatoimetajaks saab sügishooajal Madis Kimmel. Kuku senine juht Ainar Ruussaar jätkab jaama tegevtoimetajana, keskendudes rohkem eetris olevate päevakajaliste saadete sisule.   

Madis Kimmel on töötanud nii tele- kui raadiosaatejuhina Rahvusringhäälingu erinevates kanalites ja  Kanal 2s. Samuti on tal Kanal 12 programmijuhi töö kogemus. Kuku toimetusega liitub Kimmel alates augustist. 

“Tahame unikaalse raadiojaama Kuku oma 30. sünnipäeva eel tõsta Eesti elus olulist rolli mängima, tahame olla raadio, mida tsiteeritakse ja mis ei pelga minna kuulaja huvides ka majast välja sündmuste keskele,” sõnas Kimmel. “Kuku senised maamärgid nagu näiteks “Keskpäevatund” jäävad kindlasti alles, ent uutest saadetest saame juba lähinädalatel rääkida.”  

Raadio Kuku kuulub koos selliste jaamadega nagu Elmar, MyHits, Narodnoe Radio ja DFM MM Grupis tegutsevale ettevõttele Duo Media Networks.

“Kuna Kuku on erajaamadest suurim jutusaadete looja ja eetrisse andja, siis sellise saadete mahu juures vajame sisu toomiseks värsket energiat juurde,” ütles jaama haldava Duo Media Networksi raadiote juht Priit Vare.

“Ainari ja Madise nägemus Kuku tulevikust on väga sarnane, mistõttu oleme kindlad, et nende ühisel dirigeerimisel laiendab jaam jõudsalt oma kuulajaskonda juba sellest sügisest, kui stardib uus programm.”

Toimetas Martin Liivand.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.