Filmid

Avaldati mängufilmi “Kalev” muusika

Film jõuab kinodesse 23. septembrilFoto: Facebook

Sel nädalal esilinastuva uue Eesti mängufilmi “Kalev” muusika on nüüd kättesaadav kõigil suurematel muusikaplatvormidel.

Helilooja Mihkel Zilmeri (“Tõde ja õigus”, “Erna on sõjas”, “Igavesti rikas”) loodud muusika Ove Mustingu mängufilmile “Kalev” on kättesaadav kõigilt suurematelt muusikaplatvormidelt.

“Kalev“ on lugu legendaarse korvpallimeeskonna pingelisest teekonnast laguneva Nõukogude Liidu viimastel meistrivõistlustel. Filmi peategelased on tulihingeline kapten Aivar, sihikindel noormängija Gert ning meeskonda hoidev range peatreener.

Rahvuskaaslaste ettearvamatu meelestatus, armutud vastased ja rahutud ajad vahelduvad tuliste lahingutega palliplatsil. Film on inspireeritud 1991. aasta tõsielulistest sündmustest.

Toonaseid tippmängijaid kehastavad filmis Reimo Sagor, Mihkel Kuusk, Veiko Porkanen, Kristjan Sarv, Ott Kartau, Howard Frier ja paljud teised. Meeskonna peatreeneri ja treeneri rollides astuvad üles Mait Malmsten ja Priit Võigemast.

“Kalev“ jõuab kinodesse üle Eesti 23. septembrist.

Režissöör on Ove Musting, operaator Rein Kotov, kunstnik Tiiu-Ann Pello, helilooja Mihkel Zilmer, produtsendid Pille Rünk ja Maria Avdjuško. Mängufilmi toodavad Allfilm ja Ugri Film, levitab Hea Film.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.