Filmid

Eelmisel aastal linastunud kesine “Tomb Raideri” film saab järje

Alicia Vikander naaseb Lara Crofti rollis.Foto: Warner Bros.

Rubriiki toetab

ForumFun=mäng kinoekraanil!
Nüüd tasub varem kinno tulla!
Uuri Forum Cinemas veebilehelt!

Kuulsa “Tomb Raideri” mänguseeria põhjal plaanitakse vändata veel üks film, mis peaks kinodesse jõudma 2021. aastal.

Pärast pikemat pausi naasis Lara Croft kinolinale eelmisel aastal filmis “Tomb Raider”, kus astus esialgse hauarüüstaja Angelina Jolie asemel peaosas üles Alicia Vikander. Olenemata sellest, et filmi staar oli Oscari võitnud näitlejanna ei olnud tegu just kõige parema linateosega. Vikander oli hea, aga kõik muu tema ümber… mitte nii väga.

Kuigi 2018. aasta “Tomb Raiderit” ei võtnud vaimustusega vastu kriitikud ega fännid, siis suutis umbes 100 miljoni dollariga valmis vändatud linateos teenida 275 miljonit dollarit. See tähendab, et Lara Crofti naasmine kinolinale ei olnud ülikasumlik, kuid tundub, et sellest piisab, et järje peale mõtlema hakata.

Järgmine “Tomb Raider” peaks vaatajateni jõudma 2021. aasta 19. märtsil Crofti rollis naaseb Vikander, kuid erinevalt eelnevast “Tomb Raideri” filmist istub režissööritoolis nüüd Roar Uthaugi asemel Ben Wheatly.

Lisaks “Tomb Raiderile” on hetkel töös ka teisi mängude põhjal vändatavaid linateoseid. Töötatakse “Monster Hunteri” filmi kallal ja otsitakse osatäitjaid uude “Mortal Kombati” filmi.

Parima valiku kinopileteid pakub Forum Cinemas.

Märksõnad: , , ,

Ära jää ilma päeva põnevametest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.