Filmid

Fotod: vaata, kes hakkavad uues “Mortal Kombati” filmis üksteist vaeseomaks taguma

Esimesed uue "Mortal Kombati" filmi osatäitjad on teada.Foto: The Nerd Stash

Rubriiki toetab

ForumFun=mäng kinoekraanil!
Nüüd tasub varem kinno tulla!
Uuri Forum Cinemas veebilehelt!

Austraalias valmistutakse järgmise “Mortal Kombati” filmi võteteks ja juba on mänguseeriast tuntud võitlejate rollidesse leitud esimesed näitlejad.

Näiteks Liu Kangi hakkab mängima näitleja Ludi Lin, kes on varasemalt üles astunud “Aquamanis”, “Power Rangersi” filmis ja “Black Mirroris”. Mis siin salata, sarnasus on ju tõepoolest olemas.

Lui Kangi hakkab kehastama Ludi Lin.Foto: JoBlo.com

Mileenat hakkab kehastama Sisi Stringer, kes on filmimaastikul uus tegija. IMDB andmeil on ta enne “Mortal Kombatit” kaasa teinud vaid ühes filmis.

Mileenat mängib Sisi Stringer.Foto: kuvatõmmis

Jaxi rollis astub üles Mechad Brooks, kes on varasemalt kaasa teinud sellistes tuntud teleseriaaldies nagu “True Blood”ja “Supergirl”. Tema IMDB lehelt jääb huvitava detailina silma asjaolu, et 2012. aastal oli ta osaline milleski nimega “Magic: The Gatherig – The Musical”.

Jaxi kehastab Mechad Brooks.Foto: Reddit

Legendaarset Sub-Zerot asub kinolinal kehastama Joe Taslim. See mees on võitluskunstidega sina peal – ta tegi kaasa võrratus märulis “The Raid: Redemption”, mida kõik peaksid eelistama sellele uuele Netflixi action-seriaalile.

Joe Taslim on Sub-Zero.Foto: Variety

Ja viimaks, Raideni rollis astub kõlakate kohaselt üles Tadanobu Asano. Tema peaks olema tuttav Marveli kinouniversumi sõpradele, kuna on üles astunud erinevates “Thori” filmides.

Kuulujuttude kohaselt võib Raidenit mängida Tadanobu Asano.Foto: WellPlayed

Väidetavalt saab “Mortal Kombati” filmi peategelaseks härrasmees nimega Cole Turner. Cole on Philadelphiast pärit poksija, kes satub võistlema üleloomulikule kaklusturniirile, millest sõltub kogu maailma tulevik. 

“Mortal Kombati” film peaks vaatajateni jõudma 2021. aastal.

Parima valiku kinopileteid pakub Forum Cinemas.

Ära jää ilma päeva põnevametest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.