Filmid

Filmile “The Batman” vändatakse järg

Robert Pattinson filmis "The Batman".Foto: kaader filmist

Superkangelasfilm “The Batman” saab järje, mille peaosas astub taaskord üles Robert Pattinson.

Filmistuudio Warner Bros. avalikustas “The Batmani” järje kinotööstuse üritusel CinemaCon, kus selgus ka, et Batmani asub taas kehastama Pattinson. Veel ei ole teada, millal uus film ilmub ja kes teistest esimeses osas kaasa teinud näitlejatest järjeosas naasevad.

Märtsi alguses ilmunud “The Batmani” on saatnud edu nii kriitikute kui ka kinokülastajate seas. Filmi üleilmne kassatulu küündib 758 miljoni dollarini ning “The Batmani” arvustused olid suures osas positiivsed.

Võimsat teenistust arvestades ei tule “The Batmani” järg üllatusena. Järjeosale viitab ka filmist välja lõigatud lõpustseen, kus Batman kohtub Jokkeriga, keda kehastab Iiri näitleja Barry Keoghan. Tõenäoliselt mängib Jokker järgmises filmis olulisemat rolli.

Lisaks järgmisele filmile valmib “The Batmani” ainetel ka teleseriaale. Näiteks on töös sari maffiaboss Pingviinist, keda kehastab filmis Colin Farrell. Samuti on valmimas seriaal Gothami politseijaoskonnast, kus peaks üles asutma “The Batmanis” politseiülem Gordonit kehastanud Jeffrey Wright.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.