Filmid

Kevin Hart loobus skandaali tõttu Oscari-gaala juhtimisest

Kevin Harti Oscarite-gaala õhtujuhi karjäär jäi üürikeseks.Foto: Kevin Harti Facebooki konto kuvatõmmis

Rubriiki toetab

ForumFun=mäng kinoekraanil!
Nüüd tasub varem kinno tulla!
Uuri Forum Cinemas veebilehelt!

Paari päeva eest teatati, et järgmise aasta veebruaris toimuvat 91. Oscari-tseremooniat asub juhtima koomik Kevin Hart. Nüüd on Hart otsustanud aga prestiižest tööotsast loobuda, vahendab Variety.

Harti loobumise põhjuseks on kümne aasta tagused homofoobse sisuga Twitteri säutsud, mis vahetult pärast tema määramist Oscari-gaala juhiks uuesti esile kerkisid. Harti jaoks ei teinud olukorda paremaks ka asjaolu, et eilse päeva jooksul üritas ta vanu säutse sotsiaalmeediast kustutada. Kõik see kulmineerus Harti Instagrami kontole postitatud videoga, mis ei aidanud kindlasti kriitikuid maha rahustada.

View this post on Instagram

Stop looking for reasons to be negative…Stop searching for reasons to be angry….I swear I wish you guys could see/feel/understand the mental place that I am in. I am truly happy people….there is nothing that you can do to change that…NOTHING. I work hard on a daily basis to spread positivity to all….with that being said. If u want to search my history or past and anger yourselves with what u find that is fine with me. I’m almost 40 years old and I’m in love with the man that I am becoming. You LIVE and YOU LEARN & YOU GROW & YOU MATURE. I live to Love….Please take your negative energy and put it into something constructive. Please….What’s understood should never have to be said. I LOVE EVERYBODY…..ONCE AGAIN EVERYBODY. If you choose to not believe me then that’s on you….Have a beautiful day

A post shared by Kevin Hart (@kevinhart4real) on

Videos selgitab Hart, et ta ei ole enam sama inimene, kes ta oli kümne aasta eest. Ta avaldab nördimust, et inimesed on nii vana asja juurde pidama jäänud ja arvab, et tema poole suunatud negatiivset energiat võiks pigem kasutada millegi muu jaoks konstruktiivsemalt.

Paar tundi hiljem ilmus Harti Twitteri kontole uus video, milles ta räägib, et Oscarite jagamise eest vastutav Ameerika Filmikunsti- ja Teaduste Akadeemia on talle esitanud ultimaatumi: vabanda oma sõnade eest või tema asemele leitakse Oscarite-gaalat läbi viima keegi teine. Hart selgitab, et loobus vabandamisest, kuna on oma homofoobseid sõnavõtte juba varem avalikult kommenteerinud ja nende eest andestust palunud.

Mõned tunnid hiljem teatas Hart Twitteri vahendusel, et on ise otsustanud Oscari-tseremooni õhtujuhi rollist loobuda, kuna ei soovi, et teda ümbritsev skandaal hakkas heitma õhtule halba varju ja tõmbaks tähelepanu eemale aasta parimatelt filmidelt ning nendega seotud inimestelt. Lisaks vabandas ta postituses veelkord LGBTQ kogukonna ees.

Oscariteni ei ole enam palju aega jäänud ja nüüd peab Akadeemia asuma uue õhtujuhi otsingutele. Aeg näitab, kas suudetakse sisse tuua värsket verd või astub kolmandat aastat järjest lavale Jimmy Kimmel.

Parima valiku kinopileteid pakub Forum Cinemas.

Märksõnad: , , ,

Ära jää ilma päeva põnevametest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.