Filmid

KITT sõidab taas: legendaarse “Knight Rideri” ainetel vändatakse film

Michael Knight on tagasi!Foto: kaader seriaalist "Knight Rider"

KITT ja Michael Knight naasevad, kuid seekord mitte teleekraanile. Produktsioonifirma Spyglass Media Group teatas, et “Knight Riderist” hakatakse väntama uut filmi.

“Knight Rideri” filmi režissööriks saab James Wan, kelle uuemate tööde hulka kuulub superkangelasfilm “Aquaman”. Tal on varasem kokkupuude ka kihutamise ja kiirete autodega – Wan lavastas 2015. aastal ilmunud kassahiti “Furious 7”.

Uue “Knight Rideri” filmi stsenaristiks saab TJ Fixman, kes on eelkõige tuntud videomängude stsenaariumite poolest. Ta on kirjutanud mitmeid “Ratchet & Clanki” seeria mänge ja töötas ka tulistamismängu “Resistance 2” kallal.

Veel ei ole teada, millal uus “Knight Rider” kinodesse jõuab ja kas ekraanile naaseb ka Michael Knighti rollis üles astunud David Hasselhoff.

“Knight Rider” oli vahemikus 1982-1986 eetris olnud teleseriaal, mille keskmes oli õigluse eest võitlev Michael Knight, keda abistas superauto KITT. Sari osutus populaarseks ning hiljem on “Knight Rideri” ainetel loodud veel mitmeid uusi teleseriaale.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.