Filmid

Kui toetad uut Eesti filmi “Sasipundar” piisavalt, siis saad automaatselt produtsendiks

Filmi keskmes on elus enda kohta otsiv Diana.Foto: kuvatõmmis

Inglismaal õppivad Eesti filmitudengid Karoliina Varret ja Alex Tervinsky töötavad enda esimese filmiprojekti “Sasipundar” kallal ja vajavad linateose valmimiseks hooandjate tuge.

Film räägib loo Dianast, kes ei ole rahul kiiresti mööduva ja ükskõikse eluga. Vanemad survestavad Dianat elama nende väärtushinnangute järgi ning see paneb neiu enda eraelust rahuldust otsima.

“Sasipuntra” Hooandja lehel väidetakse, et film on tihedalt seotud Lasnamäega ning seda õhtutundidel valitsevate tumedate toonide ja ükskõiksusega.

Toetajate abil loodava noored filmitegijad koguda 2000 eurot, mida kasutatakse tehnika rentimiseks, transpordikulude katmiseks, näitlejatele maksmiseks ja paljuks muuks.

Nagu ikka, pakutakse toetajatele ka erinevaid auhindu. Kui aitad filmitegijaid 5 euroga, siis saad enda nime tiitritesse. Kui otsustad loovutada aga 250 eurot, siis märgitakse sind nii plakatitel kui ka tiitrites ära filmi produtsendina, saad minna esilinastusele, sulle saadetakse filmi digitaalne stsenaarium ja veel palju muud.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.