Filmid

Möödunud nädalavahetusel lõi Eesti kinodes laineid uus Disney film

Film on kinodes 25. novembristFoto: themoviedb.org

Möödunud nädalavahetusel oli Eesti kinodes kõige populaarsem film äsja kinodesse jõudnud uus Disney ekraniseering “Veider maailm”.

Filmi kogus nädalavahetusel 4120 vaatajat ning see räägib seiklejate perekonnast, kes rändab sügavale kaardistamata maale täis fantastilisi olendeid ja ootamatuid hädaohte. Kirju seltskond peab pingutama elu eest, et nende kõige meeldejäävam ekspeditsioon ei jääks ühtlasi nende viimaseks.

Vaadatavuselt järgnes jätkuvalt populaarne “Must Panter: Wakanda igaveseks”, mida käis vaatamas 2688 inimest. Filmis võitlevad naissõdalased, et kaitsta Wakandat välisriikide sissetungijate eest, kellele on andnud julgust kuningas T’Challa ootamatu surm.

Esikolmikusse jõudis ka 802 vaatajaga koguperefilm “Poiss ja tiiger”. Ühel ööl päästab väike orb Balmani halastamatute salaküttide käest tiigrikutsika. Küttide eest põgenedes areneb nende vahel tugev side, mis aitab neil ületada kõik takistused.

692 vaatajat kogus aga film “Matmine” ning veidi vähem, 684 vaatajat meelitas kinodesse “Kalev”. “Will, Will, krokodill” kogus aga 631 vaatajat ning filmi “Pokkerinägu” seansse külastas 621 vaatajat.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.