Filmid

Robert Downey Jr. võib tulevikus Raudmehena kinolinale naasta

Robert Downey Jr. ei pruugi olla veel Raudmehega lõpparvet teinud.Foto: Disney

Rubriiki toetab

ForumFun=mäng kinoekraanil!
Nüüd tasub varem kinno tulla!
Uuri siit!

Robert Downey Jr. andis mõista, et on valmis tulevikus uuesti Marveli filmides kehastama Tony Starki ehk Raudmeest.

Downey’lt küsiti tema uusima filmi “Dolittle” pressiüritusel, kas ta oleks valmis Raudmehena kinolinale naasma.

“Jah, kõike võib juhtuda,” vastas Downey. “Minu teada olen ma Raudmehega lõpparve teinud ja olen valmis edasi liikuma. Ma arvan ka, et hetkel proovib Marvel uusi asju ja on huvitav näha, kuidas neil sellega läheb. Tulevikku on raske ette näha, kuid on veel palju asju, mida me teha tahame.”

Tegelikult võime Downey’t uuest Raudmehena kinolinal näha juba üsna varsti. Kuulujuttude kohaselt kehastub Downey uuesti Tony Starkiks kevadel kinodesse jõudvas filmis “Must lesk”, mille peaosas astub üles Scarlett Johannson.

Kuigi “Tasujad: Lõppmäng” kirjutas Downey vähemalt mõneks ajaks Marveli kinouniversumist välja, siis ei oleks tema naasmine täiesti mõeldamatu. Kümne aasta jooksul on ta olnud vaieldamatult üks Marveli filmide suurimaid staare ning on loogiline, et Disney on huvitatud koostöö jätkumisest.

Lisaks lõi “Tasujad: Lõppmäng” teise ilma saadetud tegelaste tagasi toomiseks ka vajaliku narratiivse elemendi, mis teeks Raudmehe naasmise võimalikuks. Nii et kes teab, ehk võitleb eriefektidega nooremaks silutud Downey veel aastakümneid kõikvõimalike tulnukate, kurjade agentide ja muude pahalaste vastu?

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.