Filmid

Täna näeb telekast kõrgelt hinnatud Eesti dokfilmi “Aasta täis draamat”

Film räägib teatrivõhikust Alissija-Elisabetist, kes vaatab eksperimendi raames aasta jooksul ära üle 200 etenduse.Foto: "Aasta täis draamat" Facebooki konto kuvatõmmis

Täna õhtul kell 22 alustab Kanal 2 eetris eelmisel aastal esilinastunud ja soojalt vastu võetud dokumentaalfilm “Aasta täis draamat”.

Filmi keskmes on venekeelsest perekonnast pärit Alissija-Elisabet, kes 2017. aastal korraldatud Kinoteatri eksperimendi raames vaatas ühe aasta jooksul ära 224 teatrietendust. Enne eksperimendi algust ei teadnud Alissija midagi ei teatrist ega ka eesti näitlejatest. Mis temast saab?

“Aasta täis draamat” on inspireeriv lugu iseseisvumisest, oma koha otsimisest ja sellest, et vahel piisab ainult väikesest juhusest, et veerema läheks lumepall, mis muudab kogu elu.

Tegu on tõsiselt hea filmiga ja kui sa ei ole seda veel näinud, siis täna õhtul tuleb see sulle koju kätte. Ja isegi kui oled näinud, siis vaata uuesti ja meenuta neid kaugeid aegu, mil oli võimalik käia inimestest pilgeni pungil teatrisaalis.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.