Toimetaja arvustus: “Sipelgamees ja Vapsik” väärib ülistust hea huumori ja asjalike kõrvaosatäitjate eest

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Foto: Image supplied by Capital Pictures/ Scanpix

Ausalt öeldes ei tule superkangelase peale mõeldes esimese asjana just koduarestis olev pereisa meelde. Kuid “Sipelgamees ja vapsik” tõestab vastupidist ja seansi alguses on tunne, et vahest sattusin siiski lastefilmi vaatama.

Õnneks tuletab Paul Ruddi kehastatud tegelaskuju Scott Langi jalal ilutsev kiip meelde, et kahe aasta eest sai Lang tõelise jamaga hakkama ja peab nüüd selle eest karistust kandma.

Tal on jäänud ainult mõned päevad, et lõpuks ometi vaba mehena välja minna, kuid seiklusfilmidele kohaselt see nii lihtsalt minna ei saa.

Pärast Langi nähtud unenägu ilmuvad välja Hope Van Dyne(Evangeline Lilly) ja Dr Hank Pym (Michael Douglas), kes soovib tagasi tuua eelmisest filmist kvantmaailma kinni jäänud Janet van Dyne’i (Michelle Pfeiffer).

Sellest hetkest saab Marveli film hoo käima ja seda peamiselt tänu huumorile ja naljakatele kõrvaosatäitjatele.

Arvata oli, et “Sipelgamees ja vapsik” konkurentsi Tasujatele ei paku, sest selle jutustus on oluliselt lihtsam ja vähem traagilisem. Tundub, et selle eesmärgiks on lihtsalt meelt lahutada.

Sellisel juhul see neil ka õnnestus, sest Paul Ruddi muhe olemine ja Michael Pena mängitud tegelaskuju Luis panevad kino külalised mitmel korral naerma. Luis oli kohati isegi vaimukam kui Lang ise.

Kahju ainult, et Sipelgamees liialt totra mulje jätab, sest esimeses filmis oli tema karakter äärmiselt nutikas ja leidlik. Mis kinnitab arvamust, et filmi trumbid panustati huumorile.

Vaata treilerit:

https://www.youtube.com/watch?v=TuRYbdMeWDk

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.