Filmid

Uskumatu, aga tõsi: autofilmide saaga “Kiired ja vihased” saab peagi lõpu

"Kiired ja vihased 9" peaks kinodesse jõudma järgmisel aastal.Foto: Universal Pictures

Tundub uskumatu, kuid ometi on see tõsi: legendaarsele “Kiirete ja vihaste” filmiseeriale pannakse lähiaastatel punkt.

Screenrant kirjutab, et “Kiirete ja vihaste” saaga lõpetab üks suurem lugu, mis jagatakse kaheks filmiks, kümnendaks ja üheteistkümnendaks osaks. Seeria viimased linateosed valmivad režissöör Justin Lini käe all, kes on varasemalt valmis vändanud viis “Kiirete ja vihaste” filmi.

“Kiired ja vihased” saavad küll lõpu, kuid fännideni jõuab siiski veel kolm uut seeria filmi. Järgmisena jõuab kinodesse “Kiired ja vihased 9”, mis pidanuks esilinastuma juba sellel aastal, kuid koroonaviirus lõi need plaanid segi. “Kiirete ja vihaste” üheksanda osa uueks esilinastumise kuupäevaks on 2021. aasta 28. mai.

Koroonast tingitud edasilükkamiste ja graafikumuutuste tõttu ei ole veel teada, millal kaks viimast “Kiirete ja vihaste” filmi kinodesse jõuavad.

Kuid “Kiirete ja vihaste” filmisaaga lõpp ei tähenda kindlasti seda, et seeria ülipopulaarsed ja kasumlikud tegelased kinolinalt kaoksid. “Kiirete ja vihaste” staar Vin Diesel on väitnud, et erinevad tuttavaid tegelasi kaasavad kõrvallood on vältimatud. Põhiseeria võib küll lõppeda, kuid tuttavate tegelastega hullumeelseid autofilme saame ka tulevikus.

Sellega on tegelikult juba algust tehtud. Eelmisel aastal esilinastunud “Kiirete ja vihaste” kõrvallugu “Hobbs ja Shaw” osutus ülimalt populaarseks, teenides 760 miljonit dollarit kassatulu. On seega mõistetav, et Hollywoodi filmistuudiod ei ole veel valmis “Kiirete ja vihaste” populaarseid tegelasi erru saatma.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.