Filmid

Vaata esimest fotot Eestis filmitud sõjadraamast, kus teeb kaasa “Harry Potteri” staar

Tom Felton.Foto: By Featureflash Photo Agency/Shutterstock

Avalikustati esimene foto hiljuti Eestis filmitud draamafilmist “Burial”, milles teeb teiste seas kaasa ka “Harry Potteri” filmides Draco Malfoy kehastamisega tuntust kogunud Tom Felton.

“Burial” filmiti maikuus ja juuni alguses täies mahus Harjumaa metsades, seega näeme esimesel filmist avaldatud fotol ka Eesti loodust. Pildil on kesksel kohal Briti näitlejatar Charlotte Vega, kes kehastub “Burialis” Punaarmee sõduriks Brana Vasilyevaks.

“Burial” räägib loo Nõukogude armee sõduritest, kes saadetakse pärast Teise maailmasõja lõppu salajasele missioonile. Nad peavad Berliinist saladuskatte all Moskvasse transportima Adolf Hitleri säilmed. Teel varitsevad neid sakslastest partisanid, kes ei soovi, et Hitleri surnukeha langeks Stalini kätte.

Kuigi film võeti üles Eestis, siis “Buriali” tegevus siin ei toimu. “Buriali” produtsent Ivo Felt avaldas Diktorile, et filmi tegevus toimub tegelikult Poola metsades. Küll aga teeb “Buriali” tootmises kaasa hulgaliselt eestlasi nii kaamera ees kui ka taga.

“Burial” peaks kinodesse jõudma 2022. aastal.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.