Filmid

Video: “Matrix 4” võtteplatsil kohtuvad uuesti Neo ja Trinity

Foto: kuvatõmmis.

Võis tunduda, et uudis “Matrix” neljandast osast on ebareaalne, aga kahtlusteks pole põhjust, sest juba on levimas esimesed asitõendid San Francisco tänavatel toimuvatest filmivõtetest.

Twitteris levib lühike klipp, kus saab pärast 17-aastast pausi taas näha koos Neot ja Trinityt ehk Keanu Reevesi ning Carrie-Anne Mossi. Trinity näeb küll välja nagu varem, igati viks ja viisakas, kuid Neo välimus on oluliselt räsitum – habemesse kasvanud, pikkade juuste ja lohvakate riietega.

Kuigi seni pole stsenaariumi kohta midagi teada, siis võib antud videost teha järelduse, et Trinity on Morpheuse asemel Neo mentoriks. Kusjuures, Morpheuse osas on käinud jutud, et Laurence Fishburne vahetatakse välja noorema näitleja vastu. Ent seni on see olnud kõigest kuulujutt.

“Matrix 4” esilinastub 2021. aasta 21. mail. Täpselt samal päeval jõuab kinodesse ka teine film Reevesiga peaosas, “John Wick: Chapter 4”. See võib olla samuti põhjuseks, miks Keanu Reeves näeb “Matrixis” kahtlaselt John Wicki sarnane välja.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.