Hea nipp

5 lehte, mis aitavad sul alati sobivat filmi valida

Maailmas on nii palju filme, et nende seast sobiva leidmine võib olla päris keeruline ülesanne. Pakume mõned lehed, mis sellises olukorras appi tõttavad ja seda keerulist ülesannet lahendada aitavad.

WMSIWT

What Movie Should I Watch Tonight (WMSIWT) pakub filme vaatamiseks erinevate kategooriate alusel, olgu selleks märul, põnevik või komöödia. Kõik filmid on valitud lehe autori poolt ning igale filmile on lisatud lühike ja konkreetne kirjeldus.

Lisaks kuvatakse iga filmi juures IMDB ja Rotten Tomatoes andmebaaside hinded, “Watch Now” alt suunatakse kasutaja edasi filmi striimimise teenusepakkuja lehele.

A Good Movie to Watch

Sarnaselt eelmisele lehele, leiab ka siit mitmeid kategooriaid, mille järgi omale meelepärane film leida. Kui endal mingeid eelistusi pole, pakub leht ka ise soovitusi. Samuti on filmide juurde kuvatud toimetajate hinnangud 100 protsendi skaalal, mis näitavad kui hea üks või teine film nende meelest on.

Flickmetrix

Sellele lehel on võimalik filme otsida vastavalt kindlaks määratud parameetritele. Flickmetrix pakub võimalust otsida filme näiteks ainult Netflixi või Amazon Prime keskkonadest, aastaarvu järgi või erinevate filmi andmebaaside skooride järgi.

Lisaks sellele saad ennast ka kasutajaks registreerida ning oma valikuid edaspidiseks salvestada.

Movie of the Night

See leht läheneb filmivalikule teistmoodi. Sarnaselt eelnevatele lehtele saab siin paika panna erinevad filmi kriteeriumid, valides žanri, aastaarvu, filmi pikkuse ja osatäitjate nimed, kuid nende tulemusel genereerib vaid ühe filmi. Nii pole vaja valida mitme filmi vahel, mis samadele kriteeriumitele vastab ning saab vaatamisega kohe alustada.

Date Night

Kui sõelale on jäänud kaks filmi, millest kumbagi ei oska eelistada, tuleb appi Date Night. Leht genereerib kahe sisestatud filmi valiku põhjal kolmanda, mis kummagi filmi valijale meeldida võiks. Lisaks sellele võimaldab see ka kahte suvalist filmi ise genereerida ning näitab valikuid nende baasil.

Selles rubriigis jagame nippe, kuidas midagi paremini teha.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.