Mängud

Aitame: Kuidas saada kiiresti lahti “Apex Legendsi” kaks lukus olevat tegelast?

Mängu alguses on kaheksast tegelasest lahti lukustatud kuus.Foto: Respawn Entertainment

Rubriiki toetab

Uut Battle Royale mängu “Apex Legends” alustades on kaheksast mängitavast tegelasest koheselt avatud vaid kuus. Kaks kangelast nimega Caustic ja Mirage on esialgu mängijale kättesaamatud. 

Selgitame, mida teha, et ka lukustatud tegelased lahti saada ja mängu pakutavast mitmekesisusest viimast võtta.

Esimene ja kiirem võimalus kangelaste avamiseks on mõistagi raha kulutamine. “Apex Legendsi” mängusiseseks valuutaks on Apex Coinid ja ühe kangelase avamiseks peab neid kulutama 750 tükki.

Münte saab osta 1000 tükki korraga ja selle koguse hinnaks on 9,99 eurot. Mõlema lukustatud kangelasega mängimiseks vajalikud 2000 + 150 münti saab kätte 19,99 euro eest.

Teine ja aeglasem võimalus on kasutada kogemuspunkte. Nende eest saab soetada teist mängus kehtivat valuutat nimega Legend Tokenid. Ühe kangelase avamiseks peab seda valuutat kokku koguma 12 000 ühikut.

Kogemuspunkte jagatakse iga matši lõpus ja kangelase avamiseks vajalik kogus peaks olema kogunenud siis kui mängija on jõudnud kahekümnendale tasemele. Ajaliselt teisendub see umbes 17-20 mängutunniks.

Caustic on üks kahest luku taga olevast tegelasest.Foto: kuvatõmmis

Teise tegelase lahti lukustamiseks vajaliku 12 000 mänguraha kokku riisumine võib võtta veelgi rohkem aega, sest alatest kahekümnendast tasemest muutub kogemuspunktide kogumine ajamahukamaks.

Kogemuspunktide kogumine on raske töö ja ehk on kasulik nende eest saadud tokenid esialgu alles hoida. Mängu loojad on rääkinud, et neil on kavas igat uut mängusisest hooaega alustada uue kangelase avalikustamisega.

“Apex Legendsi” esimene hooaeg algab 1. märtsil. Võimalik, et just siis näed seda kangelast, kellega kõige rohkem mängida soovid. Sel juhul oleks ju tore, kui Su kontol oleks juba piisavalt tokeneid, et uus tegelane kohe ära osta.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.