Mängud

Augusti PlayStation Plusi mängud sobivad ideaalselt koos sõpradega mängimiseks

"Hunter's Arena: Legends" on saadaval ainult PlayStation 5 omanikele.Foto: Mantisco

Augustikuus antakse PlayStation Plusi tellijatele lisatasuta ära kolm mängu, mis on eelkõige mõeldud üle interneti koos kaaslastega nautimiseks.

Üks kolmest tasuta mängust “Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville”, multikalik tulistamismäng, milles võtavad omavahel mõõtu zombide ja taimede tiimid. Võimalik on mängida koos ühes tiimis, kuid ka üksteise vastu.

Tegu on väga mõnusa tulistamismänguga, mis on sobilik ka noorematele. Suureks plussiks on ka asjaolu, et erinevalt mitmetest teistest sarnastest mängudest ei eksisteeri siin mikromakseid.

Teise tasuta mänguna saad augustis endale tennisemängu “Tennis World Tour 2”. Kõik tõenäoliselt juba teavad, mida tennis endast kujutab. Sa tead juba eos, mis selles mängus toimub.

“Tennis World Tour 2” peaks olema enam-vähem asjalik tennisemäng, mis on paraku uutele tulijatele mehaaniliselt mõneti keerukas. Augustis saad ise järele proovida, kas see kriitika peab vett või mitte.

Kolmas tasuta mäng on “Hunter’s Arena: Legends”, mis on lisatasuta saadaval ainult PlayStation 5 peal. Tegu on uhiuue Battle Royale ja MOBA žanrite ristsugutisega, mis jõuab PlayStation Plusi ilmumiskuupäeval.

Tegu on Aasia kultuuril ja mütoloogial põhineva netimänguga, kus on võimalik lahingusse minna üksinda ja koos tiimikaaslastega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.