Mängud

PlayStation Plusi tellijad saavad juulis “Call of Duty” ja viimase aja ühe parima seiklusmängu

"Call of Duty" ei ole juulikuu PS Plusi mängude suurim tõmbenumber.Foto: Activision

Juulikuu on PlayStation Plusi tellijate vastu lahke. Lisatasuta on võimalik alla tirida “Call of Duty: Black Ops 4”, “A Plague Tale: Innocence” ja “WW2K Battlegrounds”.

2018. aasta “Call of Duty: Black Ops 4” on asjalik märul, mis jättis kõrvale ühele mängijale mõeldud kampaania ja keskendus ainult mitmikmängule. Netis mängimine ongi alati olnud “Call of Duty” peamine tõmbenumber ja sellega saab “Black Ops 4” eeskujulikult hakkama.

“Black Ops 4” tõi mängijateni esimese “Call of Duty” Battle Royale mängulaadi “Blackout”, mis on samuti PS Plusi tellijatele saadaval. “Blackouti” ei tasu segi ajada hiljem ilmunud ja astronoomiliselt populaarseks saanud “Warzone’iga”. Kuigi täna on “Warzone” oluliselt menukam, siis ka “Blackoutil” leidub jätkuvalt oma mängijaskond.

Juulikuu PS Plusi mängude parim pala on aga seiklusmäng “A Plague Tale: Innocence”. Mängu tegevus toimub 1348. aasta Prantsusmaal ning asetab mängija teismelise neiu Amicia rolli, kes peab ränga katkuepideemia ajal hoolitsema oma venna Hugo eest.

Graafika on piltilus, lugu on muinasjutuline ja rotte on väga-väga palju. Kui mängid juuli Plusi mängudest vaid ühte, siis olgu selleks “A Plague Tale”.

“WW2K Battlegrounds” on arkaadilik maadlusmäng, kus WWE superstaarid teineteist rusikate, klapptoolide ja muude käepäraste esemetega vaeseomaks taovad. See mäng sobib hästi neile, kes otsivad midagi uut sõpradega mängimiseks, aga “Call of Dutyst” on juba villand saanud.

Juulikuu PS Plusi mängud on saadaval alates 6. juulist. Senikaua on saadaval veel juunikuu mänguvalik, millest peaksid kindlasti alla tirima ühe parima “Star Warsi” mängu, mis eales loodud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.